Gry

Darmowe MMORPG Trove zainspirowane Minecraftem

przeczytasz w 1 min.

W grze Trove - MMORPG wykorzystującym system free-to-play - mamy do czynienia ze złożonym z sześcianów światem, który jest całkowicie modyfikowalny.

Trove gra screen

Minecraft – przez jednych uwielbiany, przez innych wyśmiewany jest jednak, nie da się ukryć, jedną z najpopularniejszych i najbardziej intrygujących gier MMO. Twórcy wydanego przed dwoma laty RIFT’a i mającego premierę na początku tego roku sieciowego FPS’a Defiance – Trion Worlds – zapowiedzieli zupełnie nową produkcję, która została zainspirowana wspomnianym we wstępie Minecraftem. 

W grze Trove, będącej reprezentantką gatunku MMORPG i wykorzystującej system free-to-play, mamy do czynienia ze złożonym z dużych sześcianów światem, który jest całkowicie modyfikowalny – możemy dowolnie wykorzystywać jego elementy. Oprawa wizualna nowego dzieła studia Trion Worlds ma być jednak znacznie pogodniejsza i bardziej kolorowa.

Studio Trion Worlds obiecuje także, że w Trove nie zabraknie elementów action RPG. Gracze będą także posiadali na własność swoje kawałki ziemi. – „Taka baza utrzymywać będzie się na serwerach, będzie w pełni konfigurowalna i będzie się rozrastała i podróżowała z tobą podczas całej twojej przygody”.

Opublikowano także pierwsze screeny. Możecie obejrzeć je w galerii poniżej:

Jak dotąd nie ujawniono niestety ani kiedy, ani na jakie platformy ukaże się gra Trove. Będziemy jednak czuwali nad tym i gdy tylko pojawią się jakieś informacje – przekażemy je Wam.

Źródło: CVG

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  6
  Wygląda jak Cube World.
  • avatar
   gural23
   5
   Wolę FPS'y :D nigdy nie kręciły mnie "bloczki".
   • avatar
    BumCykCyk
    2
    Dobra gra dla dzieciaków (nie mam zamiaru nikogo obrażać). Nie będą się wychowywać na GTAV i innych brutalnych i zbyt realistycznych grach od samego początku tylko na bardziej "przyjaznych" grach :)
    • avatar
     desmon
     1
     grafika bardziej cukierkowa,ale i tak mi się nie podoba.Szkoda prądu na taką gre,Wole Dont Starve
     • avatar
      wdowa94
      1
      Nie ma Redstone, nie ma Minecrafta...
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Wole minecrafta tez jest troche RPG-iem
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Coś mi się wydaje, że przed "jest jednak", powinien być przecinek :)
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         .Wszystkich polaków grających w TROVE jak i tych którzy zastanawiają się czy w to zagrać serdecznie zapraszam do klubu/gildii "Biale Orly". Budujemy "Club World", będzie można tam co jakiś czas zobaczyć coś nowego. Jesteśmy tolerancyjni i wyrozumiali. Zawsze chętnie pomożemy.Kierujemy się zasadą pomagaj innym a inni pomogą Tobie. "Nie ilość a jakość naszym mottem". Mamy swój regulamin który jest umieszczony w "Club World" koło miejsca z portalami.Gramy rozmawiając na Team Speak 3
         ( trove-polska.net-speak.pl ).

         Mamy na facebook Fanpage i Grupę oraz Grupę na Steam
         Kiedyś utworzymy forum klubowe ale nie jest to naszym priorytetem na tą chwilę.Dobrze się bawimy na trove, gramy wspólnie bez spiny.

         Chcesz dołączyć? Kontaktuj się z nami poprzez Fanpage albo Grupę :)
         Fanpage:www.facebook.com/trovepolska
         Grupa: www.facebook.com/groups/377893079078738/
         Grupa Steam: steamcommunity.com/groups/trovepolska


         Aby napisać do mnie w grze wystarczy dodać mnie do "friends" i pisać na "whisper" wybierając odpowiedni przycisk na liście znajomych bądź poprzez wpisanie komendy /whisper riczio2 [wiadomość] .

         Osoby z którymi można się kontaktować:
         Falafelek
         Infernatis
         Riczio2

         Pozdrawiam i do zobaczenia w Klubie :)

         Trove Polska - Białe Orły