Słuchawki

Trust Gaming chwali się słuchawkami podczas Gamescom 2017

przeczytasz w 1 min.

Marka Trust Gaming przywiozła ze sobą do Kolonii dwa nowe modele słuchawek dla graczy z dźwiękiem 7.1 i wibracjami (a to jeszcze nie wszystko).

Słuchawki i mikrofon to urządzenia, które są praktycznym uzupełnieniem wyposażenia gracza, a już obowiązkowym elementem ekwipunku konkretnych miłośników elektronicznej rozrywki – e-sportowca, streamera czy youtubera. Podczas targów Gamescom 2017 Marka Trust Gaming zaprezentowała kilka interesujących nowości.

Jednymi z najciekawszych propozycji są słuchawki wokółuszne Trust Gaming GXT 383 Dion oraz GXT 345 Creon, zapewniające przestrzenny dźwięk 7.1 oraz basowe wibracje. Dzięki temu jeszcze bardziej poprawiają realizm czy to na wirtualnym polu bitwy czy też na torze w grze wyścigowej – precyzyjnie słychać i czuć całe otoczenie.

Z dużych, bo 50-milimetrowych przetworników modelu GXT 383 Dion wydobywać ma się głęboki i czysty dźwięk w paśmie od 20 Hz do 20 KHz. Do tego, dzięki stacji w zestawie, słuchawki te można podłączyć do praktycznie każdego urządzenia – od peceta, przez konsole do gier (a nawet samego pada), po inny sprzęt domowy. Dopełnieniem całości jest zaś omnikierunkowy mikrofon na elastycznym uchwycie. 

Trust GXT 383 Dion
Trust Gaming GXT 383 Dion

Słuchawki GXT 345 Creon z kolei mają 40-milimetrowe przetworniki i długi, 2-metrowy przewód pozwalający podłączyć je do komputera stacjonarnego lub laptopa z gniazdem USB. Także tutaj znalazło się miejsce dla omnikierunkowego mikrofonu i podobobnie jak w GXT 383 Dion producent postarał się o miękkie i wygodne materiały, co jest szczególnie ważne w przypadku graczy spędzających przed ekranem wiele godzin każdego dnia.

Trust GXT 345 Creon
Trust Gaming GXT 345 Creon

Marka Trust Gaming pochwaliła się także swoim nowym mikrofonem studyjnym dla profesjonalistów. Muzycy, streamerzy czy youtuberzy docenić mają Emita USB za precyzyjne zbieranie dźwięków z przodu i skuteczną redukcję szumu z otoczenia (dzięki wzorcom zapisu kardioidalnego), stojak zapewniający odpowiednią stabilizację i eliminujący wibracje oraz pop filtr w zestawie. Urządzenie ma wymiary 47x160 mm, obsługuje pasmo przenoszenia 18 Hz - 21 KHz i kosztuje około 120 euro.

Źródło: Trust Gaming

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konsole Rzondzom
  0
  Pamiętam kiedyś w CD-Action Trust reklamował swoje głośniki za 49.00 zł jako profesjonalne, oraz high end.

  Ten artykuł rani mnie w oczy sponsorowanym akcentem. Uwielbiam gdy dzwięk z gunwianych słuchawek opisywany jest w sposób ''...głęboki i czysty dźwięk w paśmie od 20 Hz do 20 KHz''. Oczywiście pasmo przenoszenia musi być wypunktowane, no i te 7.1 dodane ahahahaha padłem :)

  Słuchawki te mogą być jedynie praktyczne, bo z jakością czegokolwiek to one nawet wspólnego nie mają. Jeśli chcesz dobre słuchawki, które można napędzić ze wszystkiego i nie kosztują dużo, to patrzysz w stronę modeli Philips Fidelio X1, X2, AKG K240 i jeśli choć trochę szanujesz swoje uszy, nie dajesz im tych Trustowych słuchawek myśląc o jakości.
  • avatar
   slo1q
   -2
   "Trust chwali się słuchawkami..." to tak, jakby chwalić się rakiem w czwartym stadium.
   • avatar
    quadi
    -2
    "Muzycy, streamerzy czy youtuberzy docenić mają Emita USB za precyzyjne zbieranie dźwięków z przodu i skuteczną redukcję szumu z otoczenia (dzięki wzorcom zapisu kardioidalnego)..."
    Że co? Słyszałem o charakterystyce kardioidalnej mikrofonów, ale o czymś takim nie słyszałem. Może autor mógłby wyjaśnić o co w tym chodzi i jak ma to działać?