Internet

Komputronik przecenia oprogramowanie - codziennie nowa oferta

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
19 komentarzy Dyskutuj z nami

W sklepie Komputronik.pl rozpoczął się Tydzień Legalnego Oprogramowania. To czas, w którym wybrane programy można kupić za znacznie mniejsze pieniądze niż zwykle.

3 września wystartował Tydzień Legalnego Oprogramowania w sklepie internetowym Komputronik. Każdego dnia jeden wybrany program komputerowy będzie dostępny w poważnie obniżonej cenie. Jeśli więc czegoś Wam brakuje, to teraz jest dobra okazja, by to zmienić. 

Jak czytamy na stronie sklepu, jest to akcja „dla tych, którzy zawsze grają czysto”. Przez najbliższy tydzień można zaopatrzyć się w legalne programy, płacąc za nie znacznie mniej niż zwykle. Na dobry początek przeceniony został pakiet biurowy Microsoft Office 365 Personal z licencją domową na 12 miesięcy. I to aż o połowę ceny – z 299 na 149 złotych.

Taki pakiet pozwala na korzystanie przez rok z podstawowych programów (edytora tekstu Word, arkusza kalkulacyjnego Excel, kreatora prezentacji PowerPoint, klienta pocztowego Outlook i prostego notatnika OneNote) na jednym pececie i jednym tablecie. W prezencie użytkownik otrzymuje jeszcze 1 TB miejsca na pliki w chmurowej usłudze OneDrive.

To jednak tylko początek, bo w kolejnych dniach obniżone zostaną ceny między innymi najnowszego systemu operacyjnego Windows 10 Home, programów antywirusowych z rodziny Norton Security firmy Symantec oraz zaawansowanego narzędzia służącego do tworzenia projektów graficznych – CorelDRAW Home & Student Suite 2018 w polskiej wersji językowej.

Sprawdź ofertę Tygodnia Legalnego Oprogramowania

Źródło: Komputronik

Komentarze

19
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kenjiro
  "z licencją domową na 12 miesięcy"... NIE!
  7
 • avatar
  Zircon1987
  Na co komu MS Office, kiedy jest darmowy Libre Office...
  6
 • avatar
  sabaru
  Gdzie te czasy gdzie programy kupowało się na stałe, a nie wynajmowało, a gry były na płytach i nic nie musiało się doinstalowywać. A jak już nawet to bez tego update mogło się grać dalej.
  5
 • avatar
  HomeAudio
  Jedyne co bym kupił to starego Photoshopa (tego ostatniego gdzie jeszcze nie było abonamentu...) bo darmowe zamienniki jednak o klasę gorsze :( Ale pewnie nawet w cenie promocyjnej to by przerosło moje możliwości finansowe :(
  3
 • avatar
  forerun668
  Windows 10 549 zł a klucz można kupić za 20 zł ale okazja naprawdę.
  -4
 • avatar
  pociej
  Przy "Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm 32/64 Bit PL" opis jest poprawny i wersji tej nie użyje się na macOS?