Gry komputerowe

Twórcy Master of Orion o przywróceniu legendy do życia

przeczytasz w 1 min.

Filmik to także odpowiedź na pytania: „dlaczego wczesny dostęp?”, „jakie tryby zabawy będą dostępne?” i „czy głos fanów jest dla twórców istotny?”.

Master of Orion

Już w tym roku powróci legenda gatunku 4X – Master of Orion. Firma Wargaming opublikowała filmik, w którym odpowiedzialna za najnowszą odsłonę ekipa studia NGD opowiada o tym jak trudnym wyzwaniem jest przywracanie kultowej marki do życia i jakie są ich największe priorytety.

Filmik to także odpowiedź na pytania: „dlaczego zdecydowano się na wczesny dostęp?”, „czy możliwa będzie gra wieloosobowa na różnych platformach?”, „jakie tryby zabawy będą dostępne?” i „czy głos fanów jest dla twórców istotny?”.

Trwający sześć minut materiał to nie tylko odpowiedzi na pytania. Twórcy omawiają również kwestie związane ze sztuczną inteligencją oponentów w grze, bitwami taktycznymi oraz mechaniką rozgrywki, która połączy rozwiązania turowe i czasu rzeczywistego.

Przypomnijmy, że w sprzedaży znajduje się już edycja kolekcjonerska gry Master of Orion, która uprawnia do rozgrywki w ramach wczesnego dostępu.

Źródło: Wargaming

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  BariGT
  1
  Multiplatformowe "Master of Orion"?
  Jak można TAKĄ grę upraszczać?
  • avatar
   Satanski
   0
   Zmienili moje dwa ulubione mechanizmy z MOO2 - walkę turową i losowe drzewko rozwoju technologii. Mogą się wypchać.
   • avatar
    smatryk
    0
    Dam szansę pozycji, ale dopiero jak zejdzie na korzystne ceny promocyjne :(. Wszystko przez brak walk turowych.