Gry

Tylko Yu może ocalić świat

przeczytasz w 1 min.

W Prey bohater ma być czymś więcej niż dodatkiem do bezmyślnych wymian ognia.

Chociaż do premiery Prey pozostaje jeszcze kilka tygodni, twórcy już teraz zabrali się na poważnie za promowanie gry. Właśnie opublikowany został kolejny materiał wideo.

Tym razem Arkane Studios zdecydowało się skupić nie na fragmentach rozgrywki, ale przybliżeniu głównego bohatera. Nie od dziś wiemy, iż będzie można zdecydować się na płeć żeńską lub męską. Twórcy chcieli, aby gracze jak najbardziej utożsamiali się z wybraną postacią.

Jej osobowość kształtować ma się wraz z rozwojem wydarzeń i podejmowanymi decyzjami. Prócz odkrycia historii bohatera (bohaterki) trzeba będzie nie tylko walczyć o przetrwanie, ale i zrealizować szalenie trudną misję. Najbardziej wymowny jest w tym kontekście tytuł omawianego zwiastuna - „Tylko Yu może ocalić świat”.

„W Prey jesteś ostatnią, i jedyną, nadzieją ludzkości. Załóż uniform TranStaru, weź w ręce broń i korzystaj z nieziemskich mocy, aby przemierzyć opanowaną przez obcych stację kosmiczną i ocalić ludzkość. Prócz zwalczania zagrożenia ze strony tyfonów na Talosie I, odkrywaj prawdę o swojej tożsamości. Kim jesteś? Jakimi mocami i bronią możesz władać? Jakich dokonasz wyborów? I kto jeszcze jest na Talosie I?”


Premiera Prey planowana jest na 5 maja. Po grę sięgnąć będą mogli posiadacze PC oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: bethesda

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    sn00p
    -5
    Od 23 Marca jest w sprzedaży 32 calowy monitor 8K Dell. Ktoś ma 5.000$? pcworld.com/article/3184619/computers/dells-wild-8k-monitor-goes-on-sale-with-a-just-as-stunning-price-tag.html