Technologie i Firma

Uber jako dostawca jedzenia już niedługo w Polsce

przeczytasz w 1 min.

W sieci pojawiły się nieoficjalne doniesienia, że firma przygotowuje się do startu usługi UberEats w stolicy naszego kraju.

Uber w Polsce ma się dobrze (choć nie brakuje osób, którym jest to nie w smak). Firma jest pewna swego i zamierza rozwijać działalność na terenie naszego kraju. Już niedługo w Warszawie uruchomiona zostanie ponoć polska wersja UberEats, czyli dowozów jedzenia do domu lub biura.

Obecnie UberEats działa w nielicznych lokalizacjach w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, Włoszech i Hiszpanii czy Japonii. Powołując się na wiadomość jednego ze swoich czytelników serwis Cashless informuje jednak, że za jakiś czas usługa zadebiutuje również w Polsce, a konkretnie – w Warszawie. 

Jak działa UberEats? Użytkownik może wybrać danie (wyszukując go według własnych preferencji), a wtedy jego oczom ukazuje się cena i czas dostawy. Po zaakceptowaniu zaś można w czasie rzeczywistym monitorować postęp w dostarczaniu jedzenia do naszych drzwi.

Firma Uber nie potwierdza na razie rewelacji o debiucie w Polsce, choć można chyba traktować tak komentarz, że „[firma] przygląda się możliwościom wprowadzenia nowych usług w obrębie platformy Uber w Polsce". Cóż, chętnych do wypróbowania tego rozwiązania na pewno by nie brakowało. Jesteście wśród nich?

Źródło: Cashless

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  sn00p
  7
  Jeśli ktoś raz zamówi UBER to już nigdy więcej do taksówki nie wsiądzie. Z góry wiadomo ile będzie kosztował przejazd i ile czasu mamy czekać na przyjazd kierowcy. Taksówka to hazard.
  • avatar
   Hello
   2
   Ja tam kocham taksiarzy ;)
   A po tym filmiku - każdy z was pokocha ich trochę :P

   https://www.youtube.com/watch?v=nQBHPeR2SuU

   P.S. Montujcie kamerki aby ochronić się przed cwaniaczkami.
   • avatar
    darioz
    -2
    A ja tam wolę autobus niż uber srubera i taksiarzy! Bilet tylko 3.20 zł a nie 20 czy 30 złotych! Zaoszczędzony hajs moge wydać na kilka mocnych browarów!!!