Gry

Ubisoft szykuje się do kolejnej prezentacji gier. Na Watch Dogs: Legion można rzucić okiem już teraz

przeczytasz w 1 min.

Na liście najgoręcej wyczekiwanych przez Was gier znajdują się pozycje spod skrzydeł Ubisoft? Jeśli tak to we wrześniu powinniście mieć co oglądać.

Kolejny pokaz gier Ubisoft Forward we wrześniu

12 lipca miał miejsce pokaz Ubisoft Forward, podczas którego producent (i wydawca zarazem) pochwalił się kilkoma ciekawie zapowiadającymi się grami - Far Cry 6, Assassin's Creed Valhalla, Hyper Scape czy Watch Dogs: Legion. Nie da się przy tym ukryć, że kilku innych tytułów zabrakło. Być może być już wkrótce braki zostaną nadrobione.

Serwis Twinfinite powołując się na słowa Fredericka Dugueta (dyrektor finansowy w Ubisoft) informuje, że kolejny pokaz gier Ubisoft Forward odbędzie się we wrześniu. Dokładna data nie została jeszcze ustalona, od strony technicznej realizacja ma wyglądać niemal identycznie jak za pierwszym razem. Można zatem nastawiać się na transmisję na żywo.

Czego poza wymienionymi tytułami można się spodziewać? Nie jest tajemnicą, iż Ubisoft pracuje również nad Gods & Monsters, Rainbow Six Quarantine czy Skull & Bones, które wydaje się najbardziej odległe od premiery (swojego czasu prace miały zostać tutaj zresetowane).

Nowy zwiastun Watch Dogs: Legion

Nie trzeba przy tym czekać na nowy zwiastun Watch Dogs: Legion, ponieważ ten został opublikowany z okazji Xbox Games Showcase. Microsoft znalazł na to chwilę jeszcze przed startem głównej części pokazu. Materiał skupia się na werbowaniu ruchu oporu, bo będzie to tutaj bardzo istotnym elementem całej historii.

Poza tym ponownie przypomniano o dacie premiery. Watch Dogs: Legion zadebiutuje 29 października, na PC (Epic Games i Uplay) oraz Xbox One i PlayStation 4. Nieco później można spodziewać się też wersji na konsole nowej generacji.

Źródło: Twinfinite, Ubisoft Polska

Warto zobaczyć również:

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!