Gry PlayStation 4

Uncharted 4 jest już bogatszy o tryb King of the Hill

przeczytasz w 1 min.

To tryb, który dedykowany jest zmaganiom wieloosobowym.

Jeśli znaleźliście w weekend chwilę czasu na zabawę z Uncharted 4: Kres Złodzieja to być może zauważyliście, że dostępny jest już dodatkowy tryb rozgrywki.

Twórcy udostępnili aktualizację oznaczoną numerkiem 1.21. Jest ona o tyle istotna, iż przynosi nie tylko poprawki błędów, ale również nową zawartość mającą urozmaicić zabawę. Na pierwszy plan bezapelacyjnie wysuwa się King of the Hill.

To tryb, który dedykowany jest zmaganiom wieloosobowym. Zasady w nim panujące nie są szczególnie skomplikowane. Celem każdej z drużyn jest przejmowanie kontroli nad kolejnymi punktami ulokowanymi na mapie. Urozmaiceniem będzie tu Victory Hill. Specjalny punkt, który przegrywający team będzie mógł zdobyć w ostatniej chwili (tuż przed wiszącą nad nim porażką) i tym samym kontynuować zmagania.

Poza tym wśród nowych elementów pojawia się kilka broni czy elementów pozwalających na szerszą personalizację postaci. King of the Hill bardzo dokładnie pokazany został przez samych twórców. Poniżej zapis ich prezentacji.


Źródło: PlayStation Blog, Naughty Dog

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  typ71
  1
  niech rozwijaja bo multi jest swietne

  Witaj!

  Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
  Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

  Połącz konto już teraz.

  Zaloguj przez 1Login