• benchmark.pl
 • Mobile
 • Jak przypuszczaliśmy, urządzenia Samsung Galaxy z rozwiązaniami audio AKG
Mobile

Jak przypuszczaliśmy, urządzenia Samsung Galaxy z rozwiązaniami audio AKG

przeczytasz w 1 min.

Do wybranych smartfonów, w tym zapewne Galaxy S8, dołączone będą słuchawki AKG.

W zeszłym miesiącu informowaliśmy, iż Samsung dopina przejęcie grupy Harman. Wprawdzie jako główny powód takowej inwestycji wymieniało się rynek motoryzacyjny, ale sugerowaliśmy także pewne kroki dotyczące urządzeń mobilnych. Długo na potwierdzenie tych przypuszczeń nie czekaliśmy.

Koreański producent poinformował w oficjalnym komunikacie, iż rozwiązania audio AKG zostaną wprowadzone do kolejnych urządzeń Samsung Galaxy. Właściwie, proces ten już się rozpoczął. Debiutujący na MWC 2017 tablet Galaxy Tab S3 może pochwalić się czterema głośnikami stereo marki AKG. Użytkownicy cieszyć mają się dzięki temu czystym, wolnym od zniekształceń i zakłóceń dźwiękiem. Warto też dodać, że głośniki automatycznie dostrajają się do położenia urządzenia (pionowego / poziomego), aby jakość dźwięku zawsze była najlepsza.

„Od ponad 70 lat AKG dostarcza profesjonalnym muzykom rozwiązań audio na miarę nagród Grammy. Implementacja technologii AKG w urządzeniach mobilnych Samsung zdecydowanie podwyższy ich jakość, zapewniając użytkownikom wyjątkowe doznania dźwiękowe. Jesteśmy podekscytowani faktem, że nasze technologie stały się częścią prestiżowego portfolio urządzeń z linii Galaxy i nie możemy się doczekać, by zademonstrować nasze najwyższej jakości rozwiązania audio wszystkim użytkownikom urządzeń Samsung Galaxy na świecie.” – Michael Mauser, President HARMAN Lifestyle Audio

Dokładne plany nie są zdradzane. Producent zdaje się jednak skupiać przede wszystkim na smartfonach. Do wybranych z nich dołączane mają być słuchawki AKG. Bezsprzecznie spodziewać można się tego w przypadku Galaxy S8.

Źródło: Samsung

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  vitucky
  2
  dobrze,że poczynili krok w tym kierunku bo to co dawali np. do mojego note 4 to śmiech na sali.Wziąłem sobie słuchawki z Sony xperia Z i dźwięk stał się od razu o niebo lepszy.

  Witaj!

  Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
  Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

  Połącz konto już teraz.

  Zaloguj przez 1Login