Gry

VGA: Pozostałe gry i trailery

Jakub Kralka | Redaktor serwisu benchmark.pl
Autor: Jakub Kralka
8 komentarzy Dyskutuj z nami

O pozostałych grach przygotowaliśmy news zbiorczy z prozaicznego powodu - pisaliśmy o nich na benchmarku dosłownie kilka dni temu lub wciąż wiemy o nich bardzo malutko. To głównie te tytuły, o których plotki były bardzo żywe.

  Warto przeczytać:
 

VGA 2010: Niesamowity trailer Uncharted 3

Na pierwszy ogień idzie Prototype 2, o którym dopiero co opowiadała Wam Marta. Nową grą Activision, w której będziemy "mordować swego stwórcę" jest Prototype 2. Chętnych na powrót do ogarniętego epidemią Nowego Jorku, demaskowania spisków władz i oglądania kolejnych,  niepokojących filmików z żołnierzami o zamazanych twarzach powinno być sporo. Czekamy na dalsze informacje ze studia Radical.

Ja na dodatek wiem jeszcze coś, czego Marta nie wiedziała. Niestety - tym razem wystąpię w roli posłańca złej wiadomości - premiera dopiero w 2012 roku.

Thor: The Videogame ukaże się na wszystkie platformy i ma być powiązane z filmem, który niebawem trafi na ekrany kin. W kalendarzu wydawniczym SEGI widnieje rok 2011.

Resistance 3 to kolejny dowód na to, że ostatnio w kwestii ekskluzywnych pozycji Playstation 3 zaczyna się powoli wysuwać na prowadzenie. Następna część jednej z najsłynniejszych strzelanek w dziejach japońskiej konsoli zaatakuje na początku września 2011 roku.

Na nowego Batmana czeka zdecydowana większość growej redakcji. Na temat Arkham City na łamach naszego portalu powiedzieliśmy już w zasadzie wszystko. Opublikowany na VGA trailer na tle konkurencji okazał się dość merytoryczny, ponieważ dowiadujemy się ze niego, że jednym z nowych rywali Batmana będzie Hugo Strange.

VGA potwierdza kolejne informacje, którymi nie tak dawno temu raczyła nas Marta. Tym razem chodzi o to, że Kratos znany z serii God of War faktycznie będzie jednym z bohaterów Mortal Kombat. W końcu możemy zobaczyć go w akcji!

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Pisschrist
  Whoaaa... Kratos w Mortal Kombat... Kurde, szkoda że PS3 jest takie drogie:/ Przynajmniej jak na moją skromną kieszeń...
 • avatar
  Konto usunięte
  A gdzie Crysis 2??
 • avatar
  hideo
  no MK czekam aż wpadnie do mojej konsoli :)
 • avatar
  Konto usunięte
  Szkoda, że nie planuj MK na PC. Poklepałbym jak niegdyś na Amidze :)
 • avatar
  Konto usunięte
  Ładnie nabijacie newsy -_-
  Zamiast wszystko w jednym poście zrobić kilka a jak już się odechciało pisać resztę do jednego wrzucić
 • avatar
  scoobydoo19911
  Kratos w mk ciekawe hehehe.
 • avatar
  Konto usunięte
  a o Thief 4 nic ? :(
 • avatar
  Akachi
  A tam jakiś Kratos, Arkham City to jest to :D