Bezpieczeństwo

Vista Service Pack 2 PL oficjalnie!

przeczytasz w 1 min.

Microsoft oficjalnie udostępnił użytkownikom systemu Windows Vista ora Windows Server 2008 zbiorczy pakiet poprawek Service Pack 2. Pakiet już wcześniej został udostępniony lecz tylko w wersji angielskojęzycznej i 4 innych najpopularniejszych pakietach językowych. Obecnie można pobrać pozostałe wersje językowe w tym polską!

Service Pack 2 dla Windows Vista PL waży 475.5 MB (wersja 32-bit). Natomiast wersja 64-bit zajmuje 745.2 MB.

Inne wersje językowe oraz obraz ISO Service Pack 2 dla Windows Vista/Windows Server 2008 znajdziecie na serwerach Microsoft.

Więcej informacji o Windows 7

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Darodaredevil
  0
  Pobrałem wersję 32-bitową - na łączu 1mb/s około 1.2godz się ściągało, instalacja kolejnych 25 minut. I.. nie widzę żadnej różnicy. Żadnej. Nawet indeks wydajności nie rzucił żadnego info że jest nieauktualny. Raczej nie ma sensu pobierać.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   A co ty myślisz że nowy system zassałeś ? Puknij Ty się w głowe.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Pobrałem również wersję 32-bitową na laptopa cała instalacja trwała nie zbyt długo (nie liczyłem czasu)ale po uruchomieniu laptopa działane programu jak dla mnie jest nie do przyjęcia.Znacznie zwolnił ,wydłużyło się startowanie systemu nie mówiąc już o uruchamianiu poszczególnych programów.to jest totalna porażka pack2 ,nie wiem jakie wymagania ma spełnać komputer do poprawnej pracy takiej jak chociażby systemu windows XP.mój laptop to Asus M50V z procesorem Duo T5850 i pamiecią 3GB Ram, i dyskiem twardym 320GB,to jest drugi komputer , pierwszy i podstawowy dla mnie to stacjonarny z systemem windows XP profesional service pack 3 z procesorem AMD Athlon X2 6000 3,0Ghz i pamięcią 3 GB Ram , dyskiem 750 GB kartą ,graficzną GF8800.Laptop z pack 1 działał zadawalająco,ale pack 2 to już inna bajka znacznie gorsza nie polecam tej aktualizacji ,no chyba że ktoś ma wypasionego kompa może spróbować.Wracam w laptopie do Service pack1.Ogólnie system Vista to nieporozumienie jak dla mnie i jego wizualne bajery mnie nie rajcują ,ja wymagam od systemu szybkiej i skutecznej pracy a Viscie do tego daleko !!!.nie porównuję obu moich komputerów to byłoby bezsensowne.