Gry

W Beyond Good & Evil 2 nie pograsz bez dostępu do sieci

przeczytasz w 1 min.

W Beyond Good & Evil 2 można będzie bawić się w pojedynkę lub z innymi graczami. Niezależnie od wyboru trzeba będzie łączyć się z Internetem.

Wprawdzie w ostatnich tygodniach poznaliśmy nieco informacji dotyczących Beyond Good and Evil 2, ale wciąż jest to tytuł mający sporo tajemnic. Nie przeszkadza to jednak w tym, aby wielu graczy czekało na niego z nadziejami na świetną zabawę. Niezbędne będzie do niej stałe połączenie z Internetem.

I chociaż mogłoby się wydawać, że w obecnych czasach nie stanowi to najmniejszego problemu to podobne deklaracje nie zawsze spotykają się z ciepłym przyjęciem. Zwłaszcza jeśli dotyczą także rozgrywki dla pojedynczego gracza, która poza zmaganiami wieloosobowymi będzie tutaj możliwa.

Wedle twórców, stałe połączenie z Internetem zapewni między innymi płynną nawigację i możliwość otrzymywania dynamicznych aktualizacji. Podczas zabawy z innymi graczami wymóg dostępu do sieci jest już oczywisty.

Wciąż nie jest jasne, na kiedy planowana jest premiera Beyond Good and Evil 2. Wiemy jedynie tyle, że trzeba uzbroić się w cierpliwość, ponieważ dopiero w końcówce przyszłego roku odbędą się beta testy.


Źródło: Ubisoft Polska

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Malachiasz
  6
  Tytuł artykułu powinien brzmieć:

  "W Beyond Good & Evil 2 nie pograsz bez dostępu do sieci chyba, że masz piracką wersję".

  ;)
  • avatar
   Kropeczka
   5
   To ja podziękuję.....

   Moich pieniążków nie dostaną. I może jakiegoś % graczy też nie..............
   • avatar
    GLI75
    -2
    Głosuję portfelem - bez DRM FREE gry dla mnie nie istnieją, a piratów nie tykam nawet kijem... :>
    • avatar
     Eyesofthesouth
     -2
     UBI ssij!!!!