Gry komputerowe

W War Thunder pojawią się kierowane pociski

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
10 komentarzy Dyskutuj z nami

Kierowane pociski rakietowe pojawią się lada dzień - mają urozmaicić rozgrywkę i zachęcić graczy do wypróbowania odmiennych taktyk.

Do gry War Thunder zmierza ciekawa nowość. Ekipa Gaijin Entertanment poinformowała, że w jednej z najbliższych aktualizacji wprowadzone zostaną kierowane pociski rakietowe.

Aktualizacja znacząco urozmaici rozgrywkę w War Thunder. Pociski rakietowe będą wystrzeliwane przez specjalne pojazdy, po czym naprowadzane „w locie” przez gracza. Jak mówi sam producent, jednym z powodów, dla których zdecydowano się na wprowadzenie tej nowości jest chęć „skłonienia uczestników do zastosowania nowych, unikalnych strategii i taktyk”.

Aby skorzystać z nowej opcji, będzie trzeba kierować odpowiednim pojazdem. Jednym z nich jest radziecki IT-1 – jedyny czołg w historii ZSRR, który nie był wyposażony w działo – uzbrojony w 15 pocisków. To właśnie go w akcji możecie obejrzeć na zwiastunie zapowiadającym nadchodzące rozwiązanie:

Co o tym myślicie?

Źródło: Gaijin Entertainment, Gamereactor

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kojot321
  Tanki w World of Tanks są do kitu
  17
 • avatar
  jeomax.co.uk
  Ciekawe, jak wymysla systemy ostrzegania w samolotach przed tymi rakietami, bo ja se nie wyobrazam lotu i nagle bum, nie wiadomo skad... samolot sie rozpadl.
  -2
 • avatar
  bosiur
  Tanki w WT są do kitu
  -12