• benchmark.pl
 • Gry
 • Wargaming ogłasza specjalne wydarzenia w grach na 1 kwietnia
Gry

Wargaming ogłasza specjalne wydarzenia w grach na 1 kwietnia

przeczytasz w 2 min.

Wargaming przygotował kilka atrakcji dla bawiących się przy World of Tanks, World of Tanks Mercenaries oraz World of Tanks Blitz.

Przy okazji 1 kwietnia trzeba będzie podchodzić do niektórych informacji z pewnym dystansem. Być może między innymi dlatego Wargaming już teraz zapowiada atrakcje, jakie przygotowano na ten dzień.

Bawiącym się przy World of Tanks zafundowana zostanie nostalgiczna podróż w czasie. Dzięki World of Tanks Classic można będzie przenieść się do 2011 roku i sprawdzić aktualizację 0.7.0 jeszcze raz. W zasadzie można zrobić to już dziś, do 3 kwietnia możliwa jest zabawa w klasycznym World of Tanks, w którym czekają następujące atrakcje:

 • 3 kultowe nacje - Z.S.R.R., Niemcy i USA oraz legendarny, mityczny Typ 59
 • klasyczna rozgrywka: nie ma szóstego zmysłu, artyleria nie ogłusza, a lekkie czołgi dopiero co weszły do gry
 • „oldskulowa” fizyka: zawiśnij na moście czy kamieniu, a czołgi nie jadą w dół zbocza; dodatkowo są niewywracalne, nie odrywają się od podłoża, a zniszczonych jednostek nie da się przesunąć
 • czat publiczny

Dodatkowo przez cały czas trwania specjalnego wydarzenia cała ekonomia będzie uproszczona, aby gracze mogli szybko osiągnąć najpotężniejsze czołgi. Każdy dostanie też wolne doświadczenie, złoto i kredyty do tego trybu. Za udział w zabawie przyznawane będą wyjątkowe inskrypcje i emblemat nawiązujące do korzeni World of Tanks.


To nie wszystko. Do World of Tanks Mercenaries powróci specjalny czołg M24 Lunar, aby zabrać graczy do bitew 7 na 7 w warunkach ograniczonej grawitacji. Każdy otrzyma nie tylko wspomniany czołg, ale też miejsce garażowe na czas wydarzenia. Podczas bitew na kosmicznych mapach (Księżyc i Mars) możliwy będzie respawn po zniszczeniu czołgu. Gracze, którym czołg przypadnie szczególnie do gustu i chcieliby jeździć nim przez cały rok, będą mogli kupić maszynę w sklepie premium.

Coś specjalnego dostaną także bawiący się przy World of Tanks Blitz. Wyzwanie Sentinel to nowe wydarzenie, w którym można wygrać australijski czołg AC IV Sentinel. Od 11 do 18 kwietnia gracze będą rywalizować, zdobywać trofea i przechodzić kolejne etapy wyzwania, na którego końcu czeka wspomniany czołg. Po drodze gracze będą zdobywać specjalne i unikatowe przedmioty.

Źródło: Wargaming, World of Tanks Polska

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  deseczka
  1
  a w poniedziałek prima aprilis
  • avatar
   macgyver9
   0
   A świstak zawija sreberka...
   Najpierw pograj potem komentuj.
   • avatar
    pawluto
    -1
    Cienka gra - Gracz premium ma większe szanse niż normalny...ręce opadają...
    • avatar
     Po1nter
     0
     od 6 lat w to nie gram a widzę, że lament dalej ten sam :P