Serwery plików NAS

[email protected]ła - przedwakacyjne wieści

przeczytasz w 0 min.

W wirtualnej rzeczywistości 'webskiej' panuje już gorąca, letnia atmosfera! Za chwilę - 19 czerwca br. i rozstrzygniecie I etapu konkursu [email protected]ła BLOG! na najlepsze blogi tematyczne i najpopularniejszy - wybrany przez webskie dzieciaki drogą głosowania - blog.

Wciąż jeszcze jest szansa na przyłączenie się do 'webskiej' społeczności internetowych ziomali! Zaproszenie do pisania blogów wciąż jest aktualne! Każdy ma szansę na nagrodę! Czekamy na wasze internetowe opowieści...

Przypominamy, że trwa również konkurs na projekt oficjalnej koszulki III edycji 'webskiej' szkoły. Twórzcie, wymyślajcie, projektujcie… Zwycięski projekt zostanie zrealizowany, a na jego autora oraz kolejnych wyróżnionych czekają super nagrody! Więcej informacji na temat zasad konkursu na stronie www.webska.org.

Przypomnijmy - [email protected] szkoła to portal dla młodych internautów w wieku szkolnym.
To zaproszenie do aktywnego kreowania wirtualnej rzeczywistości – komentowania, głosowania, udziału w konkursach, prezentowania swoich osiągnięć, wymiany doświadczeń, prezentacji szkół i ich stron www.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!