Gry

Wiedźmin 3: Dziki Gon piękny na wszystkich platformach - kolejne obietnice CDP Red

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
22 komentarze Dyskutuj z nami

Informacje napływające z obozu producenta tylko podsycają i tak bardzo rozbudzone już apetyty.

Wiedźmin 3: Dziki Gon gra

Wprawdzie do końca roku jest jeszcze trochę czasu, ale gdyby zadać graczom pytanie o najbardziej wyczekiwane gry następnych 12 miesięcy to z pewnością nie pozostałoby ono bez odpowiedzi. Nie jest też tajemnicą, że listę życzeń wielu osób otwiera Wiedźmin 3: Dziki Gon, a informacje napływające z obozu producenta tylko podsycają i tak bardzo rozbudzone już apetyty.

Tym razem na wywiad namówiony został Grzegorz Mocarski. Rozmowa dość szybko zeszła na temat świata oferowanego przez Wiedźmin 3: Dziki Gon, a także tego, jak będzie wyglądał on na poszczególnych platformach sprzętowych.

Zapewnienia mogą cieszyć, ponieważ kolejny z przedstawicieli CDP Red obiecuje, iż gra prezentować będzie się świetnie i to na każdej platformie.

"Pracowaliśmy nad naszym otwartym światem upewniając się, że jest w nim wystarczająco dużo rzeczy do zrobienia i mogę wyznać, że wygląda to niesamowicie. Staraliśmy się również o to, aby dostarczyć możliwie najwyższą jakość grafiki i zaczęliśmy pracować nad optymalizacją, aby mieć pewność, że grę można będzie uruchomić na wszystkich platformach w przyzwoitej jakości."

Cały czas za wcześnie jest jednak na to, by ujawnić rozdzielczość, w jakiej Wiedźmin 3: Dziki Gon działać będzie na konsolach. Już wcześniej dowiedzieliśmy się jednak, iż gra wyglądać ma jednakowo na PS4 i Xbox One.

Źródło: gamingbolt

Komentarze

22
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  riddick1992
  Co jak co ale wiedźmin wyrobił już sobie markę na świecie i myślę że taka rzecz jak grafika oczywiście jest ważna i musi być ładna jak na dane technologie przystało ale powiedzmy sobie szczerze kto z nas nie wraca nawet teraz do wiedźmina 1 gdzie grafika jest już dość przestarzała a mimo to cieszymy się z gry ponieważ posiada to coś zwane klimatem który wciąga i nie wypuszcza nas przez parę ładnych godzin :) jestem przekonany że z wiedźminem 3 będzie podobnie :>
  19
 • avatar
  BILI82
  Optymalizacja, optymalizacja i jeszcze raz optymalizacja ! nie bawcie sie w UbisofT! jak potrzebujecie wiecje czasu to go wezcie byle by gra chodzila w full detalach na w miare osiagalnym sprzecie! :)
  8
 • avatar
  nevermind
  Ja już kasę odkładam na jakiegoś GF GTX 960 albo 970 :)
  -1
 • avatar
  Konto usunięte
  W tym momencie - 17 osób - Nie planuję sięgnięcia po Wiedźmin 3: Dziki Gon.
  SKANDAL !
  ;)
  -3
 • avatar
  Polhar
  W ankiecie brakuje Xboxa
  -9
 • avatar
  Konto usunięte
  Proszę w końcu o info czy będzie dx10.
 • avatar
  Konto usunięte
  Uwielbiam świat Wiedźmina i mu kibicuję, jednak uważam, że jeśli wypuścił grę wcześniej na X360 i PS3, to powinien skończyć trylogię także na nich. To tak jakby puścić 1 i 2 na PC i 3 tylko na XONE albo PS4. Wymagania wymaganiami, ale inni producenci gier pokazują, że się da. Może ciut gorzej by wyglądał, ale ile frajdy by sprawił graczom i ile kasy przyniósłby twórcom.