Pamięć flash

GOODRAM angażuje się w WOŚP - producent przygotował specjalny gadżet

przeczytasz w 1 min.

Tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie inny niż do tej pory. W akcję zaangażowała się polska marka GOODRAM, która przygotowała specjalną edycję pendrive’ów.

Polski producent nie pierwszy raz angażuje się w WOŚP. W ubiegłym roku można było wylicytować zwiedzanie działu produkcji pamięci komputerowych, ale tym razem zdecydowano się na bezpieczniejszą formę pomocy.

Specjalna edycja pendrive’a na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Z okazji 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, producent przygotował limitowaną edycję pendrive’ów w kształcie serc – nośniki mają pojemność 64 GB i komunikują się za pomocą interfejsu USB 2.0. Na obudowie znalazło się logo akcji charytatywnej.

„Pomaganie mamy we krwi, a okres pandemii nie zwalnia naszego tempa. W ubiegłym roku nasz zespół wziął udział w kilku lokalnych akcjach charytatywnych, a to na pewno nie koniec naszych działań”- podkreśla Wiesław Wilk, prezes Wilk Elektronik S.A.

GOODRAM - pendrive WOŚP

Producent nawiązał współpracę z hufcem ZHP w Mikołowie, który wystawi pamięci na licytacje na portalu Allegro. W tym roku pieniądze z licytacji będą przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu medycznego dla podopiecznych oddziałów dziecięcej laryngologii.

Źródło: GOODRAM

Zobacz więcej o produktach marki GOODRAM:

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  ocw1987
  7
  No i fajnie, może tylko kolejnym razem niech producent pomyśli o USB 3.0 :)
  • avatar
   Xclusive
   2
   Masakra - uważałem Goodram za porządną firmę ...

   Cytat z artykułu:
   "Tak więc, Jerzy Owsiak wybrał siebie jedynym członkiem zarządu i prezesem zarządu spółki a Lidia Niedźwiedzka-Owsiak z kolei siebie jedyną przedstawicielką Fundacji WOŚP. Co ciekawe oboje głosowali za wykupieniem przez Fundację WOŚP za 1,5 miliona złotych wszystkich udziałów w spółce „Złoty Melon”. Sprzedaż udziałów spółki, jako prezes jej zarządu, zatwierdził… Jerzy Owsiak."

   oraz

   "Innymi słowy Jerzy Owsiak będąc prezesem zarządu „Złoty Melon” Sp. z o. o. i prezesem zarządu Fundacji WOŚP był jednocześnie kupującym i sprzedającym udziały spółki „Złoty Melon”

   źródło: https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/228321-coraz-wiecej-pytan-wokol-owsiakow-wosp-zlotego-melona-i-mrowki-calej-owsiak-sam-sie-zatrudnial-i-sam-sobie-wyplacal-wynagrodzenie

   [ PYTANIE ] Ludzie wrzucając do puszek wrzucali z szczerego serca....tymczasem wytłumaczcie mi po co potrzebującym Złoty Melon ??? Po co chorym dzieciom Złoty Melon ???

   -------------------------------------------------

   Google i hasła: Złoty Melon oraz Mrówka Cała oraz Jasna Sprawa

   https://www.youtube.com/watch?v=9Pb7QtZGtUU

   https://www.youtube.com/watch?v=NFqSvJBC0YQ

   https://www.youtube.com/watch?t=27&v=S1tDRkrg9-M

   -------------------------------------------------

   Cytat z artykułu: https://www.tvp.info/46151555/w-ciagu-10-lat-owsiak-jako-prezes-zm-rozdysponowal-ponad-90-milionow-w-uslugach-obcych

   "Firma jednak sama niczego nie organizuje, a zleca usługi innym podmiotom, głównymi wykonawcami są zaś firmy powiązane z rodziną Owsiaka.

   W artykule wskazano, że wśród tych firm jest między innymi Mrówka Cała, która miała otrzymać 1,3 mln zł od WOŚP i Złotego Melona, ale działa w sposób nietransparentny i sąd zobligował ją do przedstawianie pełnych danych. Owsiak do dziś ich nie przedstawił.

   Pieniądze otrzymała też firma Tabasco Jacek Stachera, należąca do ojca wnuczki Owsiaka i partnera życiowego jego córki Aleksandry Owsiak, a zarazem pracownika Złotego Melona. Sama Aleksandra Owsiak była zatrudniona w tej firmie i partnerzy razem wykonywali usługi przy organizacji „Przystanku Woodstock”, „finałów” WOŚP i innych akcjach promocyjnych fundacji.

   Jedną z firm, które otrzymywały zlecenia jest Fell Mint Production, firma należąca do młodszej córki prezesa Złoteg
   • avatar
    pawluto
    1
    Ułatwili mi wybór...miałem kupić dysk ssd ...goodram albo kingston...
    Już wiem że kupię ten drugi...
    • avatar
     dolph
     0
     Owsiak? Nie dziękuję... nie nabijam kiesy pośrednikom. Chcę pomagać to robię to osobiście...
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      mBank , Epson i Goodram już nigdy nie skorzystam z waszych produktów.