Gry komputerowe

Tak wygląda Wild West Online - gra pomylona z Red Dead Redemption 2

przeczytasz w 1 min.

Jeśli nie macie już nadziei na Red Dead Redemption 2 na PC, to być może zainteresuje was zmierzające na komputery MMO pod tytułem Wild West Online.

Screen, który widzicie powyżej, trafił do sieci w maju, ale nie było do końca wiadomo, co tak naprawdę przedstawia. Szybko pojawiły się sugestie, że może to być ujęcie z Red Dead Redemption 2 – lokalizacja pasuje i grafika prezentuje się nie najgorzej, ...ale ostatecznie okazało się, że to jednak coś innego. Mianowicie gra komputerowa Wild West Online – MMO na Dzikim Zachodzie.

Wild West Online gra screen konie

To, czy gra Red Dead Redemption 2 trafi na PC, wciąż jest niewiadomą, ale szanse na to są nikłe. Na pocieszenie jednak gracze pecetowi otrzymają Wild West Online i dzięki nowemu filmikowi możemy wreszcie rzucić okiem na to, czym tak naprawdę jest ta gra akcji i jak się prezentuje. Jeśli jesteście zainteresowani, to materiał dostępny jest poniżej:

Wild West Online to gra sieciowa, która zabiera nas na Dziki Zachód i oddaje nam sporo swobody. Jak to jednak w interaktywnym westernie, nie zabraknie strzelania, jazdy konnej, uciech w saloonie i odwiecznej walki tych dobrych z tymi złymi. Każdy gracz będzie mógł sam zadecydować o swoim losie – stać się stróżem prawa, łowcą głów, poszukiwaczem złota albo kim tam jeszcze chce.

Wild West Online gra screen broń

Choć Wild West Online jest debiutanckim projektem studia 612 Games, to gry nie tworzą amatorzy. W ekipie znajdują się bowiem współautorzy takich produkcji jak League of Legends, Neverwinter Nights, Ryse czy Call of Duty 4: Modern Warfare. Kiedy premiera? Rozkład jazdy przedstawia się następująco: zamknięta alfa (lato 2017), zamknięta beta (jesień 2017), debiut pełnej wersji (grudzień 2017).

Źródło: VG247, PlayWWO

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  drcocaina
  3
  Może wreszcie jakiś powiew świeżości na rynku gier MMO.
  • avatar
   gacek585
   0
   Czekam :)
   • avatar
    Cebularz
    0
    Gra pomylona z RDR2 xD

    chyba przez gimnazjalistę z benchmark.pl
    Ta gra wygląda gorzej niż jedynka na Ps3 xD.

    Ale wiadomo autor jest tak ograniczony, że każdy western to z automatu RDR - zwłaszcza że gra nie ma z RDR nic wspólnego bo jest multi.