Akcesoria

Wilson Sleek 4G-V: pierwszy na świecie wzmacniacz sygnału 4G

przeczytasz w 1 min.

Zasięg w każdych warunkach

Na targach CES jak zawsze pokazanych zostanie wiele innowacyjnych produktów. W tym roku jednym z nich będzie bez wątpienia Sleek 4G-V.

Jest to bowiem pierwszy na świecie, opracowany przez firmę Wilson, wzmacniacz sygnału 4G. Być może nazwa producenta nie mówi każdemu zbyt wiele, ale w Ameryce Północnej jest to najpopularniejszy dostawca tego typu urządzeń. Dlatego też wszyscy zainteresowani wiążą z nowym urządzeniem nadzieje i pewni są jego niezawodnego działania.

Sleek 4G-V zapewniać ma silny, nieprzerwany sygnał nie tylko LTE, ale także 3G i 2G działających na częstotliwościach 700, 800 i 1900 MHz. Zredukować ma do zera możliwość występowania "martwych stref" oraz zrywanie połączeń, a  ponadto usprawnić przesył danych.Urządzenie zwiększyć ma moc typowego telefonu komórkowego ponad 20-krotnie.

Wilson Sleek 4G-V: pierwszy na świecie wzmacniacz sygnału 4G
Wilson Sleek 4G-V: pierwszy na świecie wzmacniacz sygnału 4G

Wzmacniacz przeznaczony jest głównie dla osób "mobilnych", w związku z czym przystosowany będzie do montażu w samochodzie. Dostępne będą jednak akcesoria dodatkowe, które bez problemu pozwolą korzystać z urządzenia w pomieszczeniach. Instalacja ma być w każdym miejscu bardzo prosta i zajmować zaledwie kilka minut. Producent zachwala też elegancki wygląd, małą wagę (85 gramów) oraz niewielkie rozmiary (6,4 x 11,4 6,4 cm).

Sleek 4G-V trafić ma do sprzedaży w drugim kwartale 2012 roku w cenie 149.95 $.
 

Więcej o telefonii komórkowej:

Źródło: techpowerup

produkt roku 2011/12

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  -8
  Ale mi to nowość juz od dawno posiadam taki wzmacniacz sprawdza sie rewelacja
  • avatar
   Maciej Lewczuk
   0
   Gdyby to jeszcze nieco tańsze było to niezwłocznie kupiłbym sobie do samochodu i domu. Polska to niby mały kraj, ale zasięg 4G jest jeszcze słabiutki. Nawet w miastach ;/
   • avatar
    gagex123
    0
    Kilometr od lublina i zapomnij o transferze >1Mb/s...
    • avatar
     raffal81
     0
     To 4g to takie troche oszukane u nas ;)
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      ~30 km od Gorzowa Wielkopolskiego leciałem na EDGE na starym modemie, po przedłużeniu umowy nowy modem i łapało HSDPA to było ~1 MB/s, dokupiłem antenę i mam ~3 MB/s. :) (Plus)