Systemy operacyjne

Windows 7 beta v7105

Maciek | Redaktor serwisu benchmark.pl
Autor: Maciek
23 komentarze Dyskutuj z nami

No i jest kolejna wersja bety nowego systemu operacyjnego Microsoftu. Chodzi tu oczywiście o Windows 7.

Ostatnią legalną wersją oprogramowania do pobrania z serwerów Microsoftu była wersja 7048. Tymczasem firma jest już troszkę dalej. 4 kwietnia wypuściła nowego builda oznaczonego jako wersja 7105.

W ostateniej wersji dodano obsługę niektórych programów, sterowników do urządzeń, poprawiono lekko interfejs oraz wprowadzono lekkie modyfikacje w optymalizacji i jądrze systemu.

Microsoft planuje stworzyć wersję RC-Escrow jeszcze w tym miesiącu, natomiast w przyszłym, czyli w maju, ma się pojawić Release Candidate systemu Windows 7. Z kolei wypuszczenie Windows'a 7 RTM planowane jest na za 5 miesięcy czyli we wrześniu bieżącego roku. Sprzedaż rozpocząć się w listopadzie, jeśli Microsoft nie zmieni harmonogramu.

O systemie Microsoft Windows 7 możecie przeczytać w następujących artykułach:

Więcej informacji o Windows 7

Komentarze

23
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  Viste olałem (i dobrze) ale Sevena to chyba zapodam. XP jest fajny i napewno jeszcze długo u mnie posiedzi ale czas na coś ładnego.
 • avatar
  Epiphonee
  Nie mam pojęcia, czemu ludzie czepili się tak Visty, wg. mnie to bardzo dobry system, mam go w domu na 2 kompach, chodzi lepiej niż xp, nie miewa żadnych nieprzewidzianych zwiech :| może wystarczy zmienić Durona 800 na coś nowszego zamiast mieszać system z błotem?
 • avatar
  szawel
  Jeśli nie będzie szybszy od XP i mniej dziurawy, to nie widzę najmniejszego powodu do zmiany. W gry nie gram.
 • avatar
  Konto usunięte
  czekam na tego builda, poki co 7057 i 7068 dzialaja swietnie
 • avatar
  Konto usunięte
  ciekawe czy będzie szybszy od visty, czekamy na dogłębne testy
 • avatar
  Konto usunięte
  Ciekawe czy autor tego tekstu wie, że build 7105 został tak oznaczony, bo prawdopodobnie to będzie wersja RC już taka finalna bez żadnej ściemy ? Prawdziwe oznaczenie tego buildu to 7077 (jeśli nie zostanie oficjalnie mianowany wersją RC to to będzie jego oznaczenie. Póki co, pozostańmy przy 7105).
 • avatar
  Konto usunięte
  Czy można jakoś brać udział w testach tego systemu przez legalne ściągnięcie bety? Ostatnio widziałem na stronie microsoft informacje, że już nie udostępniają wersji do ściągnięcia.

  Jak można legalnie sprawdzić, czy działa to to na moim kompie?