Technologie i Firma

Wirtualna Drukarka - wysyłka korespondencji w XXI wieku

przeczytasz w 1 min.

Uważasz, że koszty oraz czas poświęcany na wysyłanie korespondencji w Twojej firmie wymagają optymalizacji? Pomóc może Ci Wirtualna Drukarka.

Wirtualna Drukarka

Sprawdzałeś kiedyś ile kosztuje Twoją firmę cykliczne wysyłanie korespondencji oraz ile czasu poświęcają na to Twoi pracownicy? Jeśli nie, zbadaj ten temat, gdyż to w końcu cały rozbudowany proces logistyczny. Począwszy od wydrukowania listu, po zapakowanie go do koperty, zaadresowanie, naklejenie znaczków i wreszcie fizyczne nadanie w placówce pocztowej - obsługa korespondencji trwa. Jeśli jednak już wiesz, że kosztuje to za dużo i trwa zbyt długo, sprawdź atrakcyjną ofertę dla firm - Wirtualną Drukarkę. 

Filozofia stojąca za Wirtualną Drukarką jest banalnie prosta. Jest to teoretycznie tylko zwykły sterownik drukarki, który możemy zainstalować na komputerze z systemem Windows. Niezwykłe jest jednak jego działanie, które umożliwia wysyłkę listów bezpośrednio z komputera. Wystarczy, że w dowolnym programie wybierzemy opcję "drukuj", podamy adresata oraz określimy opcje wydruku (ustawiając prawy i lewy margines na poziomie 15 mm oraz margines górny i dolny na 8 mm) i parametry wysyłki. To wszystko. Nie ruszając się sprzed komputera, wyślemy do kogoś drukowany, pełnoprawny list. 

Wirtualna Drukarka ustawienia adresata

Wirtualna Drukarka Envelo szybko i łatwo integruje się z systemem Windows, wspierając również urządzenia mobilne z oprogramowaniem Microsoftu. Narzędzie pozwala na wysyłkę wszystkich rodzajów listów, od zwykłych czy poleconych, po przesyłki zagraniczne, a do odbiorcy na terenie kraju dostarcza je listonosz Poczty Polskiej. Co ważne, jego obsługa jest banalnie prosta, a opłaty za listy uiszcza się zbiorczo, z końcem danego miesiąca. 

Wirtualna Drukarka podsumowanie

Jak skorzystać z tego rozwiązania? Program można pobrać ze strony Wirtualnej Drukarki, a jeśli chcemy wypróbować wersję demo, która nie umożliwia sfinalizowania zamówienia i wysyłki korespondencji, musimy podać poniższe dane: 

Pełną funkcjonalność narzędzia uzyskamy po podpisaniu umowy z Envelo, dotyczącej korzystania z Wirtualnej Drukarki. Szczegółowe informacje znajdują się na podanej powyżej stronie dostawcy usługi. 

Źródło: Envelo 

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  niezły artykuł reklamowy :)
  funkcjonalność całkiem fajna, chociaż to się nadaje tylko do listów jednorazowych.
  pytanie, czy to coś potrafi obsłużyć korespondencję seryjną?

  albo jeszcze inaczej. fajnie by było gdyby pierwsza strona zawierała dane adresowe z polami, a dopiero druga strona była właściwą korespondencją.
  • avatar
   BariGT
   1
   To sie kiedys FAX nazywalo z tego co pamietam :)
   • avatar
    BluePandoraBox
    0
    jestem ciekaw jak datują, co się liczy, wpłynięcie do nich czy wysłanie?
    np. gdy wysyłamy urzędowe pismo w ostatni dzień przed północą, na poczcie jest stempel i on się liczy, a tutaj?