• benchmark.pl
 • Gry
 • Machine Games marzy o kontynuacji Wolfenstein: The New Order
Gry

Machine Games marzy o kontynuacji Wolfenstein: The New Order

przeczytasz w 1 min.

Informacjami takimi podzielił się w ostatnim wywiadzie Jens Matthies, dyrektor kreatywny gry.

Wolfenstein: The New Order gra

Chociaż kilka osób zapewne się z tym nie zgodzi, to można zaryzykować chyba stwierdzenie, że Wolfenstein: The New Order to jedna z ciekawych gier, jakie pojawiły się w tym roku. Produkcja przełomowa nie jest, ale zabawy dostarcza świetnej i wszyscy, którzy tak właśnie o niej myślą ucieszą się zapewne z najnowszych doniesień.

Najnowsze przygody B.J. Blazkowicza, które przygotowało dla nas Machine Games okazały się bardzo ciekawe. Okazuje się, że studio już teraz ma kilka pomysłów na kontynuację Wolfenstein: The New Order. Informacjami takimi podzielił się w ostatnim wywiadzie Jens Matthies, dyrektor kreatywny gry.

"Bardzo chcielibyśmy zrobić sequel. Mamy już nawet bardzo, bardzo jasny obraz tego, co osiągnęliśmy w tej grze i co chcemy osiągnąć z tym dalej. Myślę, że udało nam się dopracować ten diament dużo bardziej niż kiedykolwiek w przeszłości, ale wciąż mamy nowe pomysły, w jaki sposób można go wypolerować jeszcze piękniej."

Pozostaje zatem czekać na to, aż Machine Games dostanie stosowne zlecenie od Bethesdy. Wydaje się, że nie powinno być z tym problemu, ponieważ szwedzkie studio wywiązało się ze swojej pracy jak należy i zasługuje na kolejną szansę.

Źródło: computerandvideogames

Komentarze

22
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  MarTum
  6
  Jestem za ale niech deczko usprawnią grafikę bo jedzie konsolowym bloomem i niech zdejmą blokadę 60 FPS bo jedzie .... konsolą
  • avatar
   Konto usunięte
   3
   Kurcze niech najlepiej darują sobie wersje konsolowe i zrobią Uber Grafikę na pc kto to kupi zapytacie a ja odpowiadam NAPEWNO JA :)
   • avatar
    dynamite
    2
    Niech odświeżą Wolfenstein: Enemy Territory.
    Grafika grafiką, ale ten klimat i satysfakcjonujący dźwięk trafiania w głowę.
    • avatar
     Artik
     -5
     Na PS4 są gry wyglądające lepiej np. inFamous: Second Son czy kotlet TR, Więc nie wina konsoli. 60 FPS mogą sobie darować wystarczy stałe 30. Natomiast grafika powinna być ładniejsza.
     • avatar
      FaraonM
      0
      Ale zgodność w ankiecie, aż miło patrzeć :)
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Świetna gierka, czekam na kontynuacje bo trzeba zatłuc Engelową. Mam nadzieję, że Blazko przeżył.
       • avatar
        John Clark
        0
        Poproszę wolfa z multiplayerem :D na wynos