Gry komputerowe

World of Warcraft: Shadowlands - oto kolejny rozdział w historii tego MMO

z dnia
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
3 komentarze Dyskutuj z nami

Cóż byłby to za BlizzCon, gdybyśmy się nie dowiedzieli, co nowego w świecie WoW-a. W tym roku Blizzard zapowiedział kolejne rozszerzenie, zatytułowane Shadowlands. Co o nim wiemy?

Sylvanas Windrunner rozbiła mur pomiędzy Azeroth a królestwem umarłych, a zatem czeka nas bliski kontakt z tym, co piękne i tym, co przerażające w życiu pozagrobowym. Tak przedstawia się fabularny zarys dodatku World of Warcraft: Shadowlands, zapowiedzianego przez Blizzard podczas wydarzenia BlizzCon 2019. 

Dodatek Shadowlands pozwoli nam wkroczyć do tytułowej Krainy Cieni i odwiedzić pięć stref: Revendreth, Wszechknieja, Maldraxxus, Bastion i Paszcza. W sercu tej ostatniej znajduje się Torghast – Wieża Potępionych, w której zamknięte zostają najgorsze spośród złych dusz. Tam też się udamy. Przede wszystkim jednak będziemy musieli sprzymierzyć się Paktem z jedną z czterech grup czuwających nad tymi, po których zgłosiła się już śmierć: Kyrian, Night Fae, Venthyr lub Necrolord.

Zobacz oficjalny zwiastun dodatku World of Warcraft: Shadowlands:

Dzięki temu dodatkowi awansowanie postaci ma dawać więcej radochy i zdobycie każdego kolejnego poziomu ma być dla nas w taki lub inny sposób odczuwalne. Oprócz tego Blizzard obiecuje rozszerzone opcje dostosowywania postaci i wiele pomniejszych nowości.

Jakie nowości pojawią się w WoW: Shadowlands? Oto krótkie podsumowanie:

Premiera dodatku World of Warcraft: Shadowlands odbędzie się w przyszłym roku, ale konkretna data nie została ujawniona. Jeśli jesteście pewni, że chcecie go mieć, już teraz możecie złożyć zamówienie przedpremierowe. W zależności od wybranego wariantu zapłacicie od 40 do 80 euro. 

Źródło: Blizzard, World of Warcraft PL

Warto zobaczyć również:

Komentarze

3
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Filmy potrafią robić w Blizzardzie, jeszcze gdyby tak gry im wychodziły...
  • avatar
    kiedyś blizzard wydawał powoli, ale jak wydał to było coś. później niestety stali się zbyt chciwi, i swoje produkcje wyceniali baaaaardzo wysoko. np. 10 lat temu gra za 200zł ? przecież to śmiech.

    teraz grzeją kotlety na maxa. to nie jest to.
    -1