Gry komputerowe

Trzecia wojna światowa wybuchnie już w przyszłym miesiącu

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
15 komentarzy Dyskutuj z nami

Ekipa The Farm 51 oficjalnie zapowiedziała, że już w październiku gra World War 3 będzie miała swoją premierę w programie Early Access na platformie Steam.

„Polski Battlefield”, jak czasami nazywane jest World War 3, to obecnie jedna z najgorętszych polskich gier na horyzoncie. Do jej premiery pozostało jeszcze sporo czasu, ale właśnie się dowiedzieliśmy, że pierwszą poważną okazję do postrzelania się będziemy mieli już niedługo.

19 października 2018 roku gra World War 3 studia The Farm 51 zadebiutuje w programie wczesnego dostępu na Steamie (Early Access). Nie znamy zbyt wielu szczegółów, ale na realistycznych mapach na pewno pojawi się możliwość sprawdzenia w akcji zarówno jednostek piechoty, jak i pojazdów opancerzonych. 

Zapowiedziano też, że osoby, które zdecydują się na zakup gry na tym etapie, będą mogły liczyć na niższą cenę, a konkretnie 28 dolarów (w Polsce powinno to być niewiele ponad 100 złotych). Oczywiście kiedy w końcu pojawi się pełna wersja, od razu otrzymają do niej dostęp. 

Przypomnijmy, że World War 3 to taktyczna strzelanina pierwszoosobowa skoncentrowana na rozgrywce wieloosobowej. Przeniesie nas do niezbyt odległej przyszłości, z realistycznymi lokalizacjami, autentycznym uzbrojeniem, obecnie obowiązującymi taktykami i zaawansowanym systemem balistyki. Wygląda to tak:

Źródło: The Farm 51

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  piccardo
  Czekam na to bardziej niż na kolejnego BFa... miast bad company 3 albo 5tki na bazie 2-3-4 robią jakiś paździerz jakiego jest od groma na rynku i to jeszcze w tak kiepskiej formie.
  12
 • avatar
  mutissj
  nie strasz mnie
  2
 • avatar
  Kropeczka
  W 1993 roku była jeszcze przymusowa służba wojskowa ???
  2
 • avatar
  voxcordi
  Który z Was był choćby na poligonie bojowym?
  -4