Gry

WRC 7 z dokładną datę premiery

przeczytasz w 1 min.

WRC 7 oddane zostanie w ręce graczy już 15 września. Gracze lubujący się w grach rajdowych powinni być zadowoleni.

Sympatycy gier wyścigowych i rajdowych mają zapewne z tyłu głowy zbliżającą się premierę WRC 7. Od dłuższego czasu jasne było, że tytuł ten zadebiutuje jesienią. Dopiero teraz poznaliśmy konkretny termin.

WRC 7 oddane zostanie w ręce graczy już 15 września. Rodzimym wydawcą jest Techland, gra dostępna będzie w polskiej wersji językowej (lokalizacja kinowa). Platformy docelowe to w tym przypadku PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Ujawnienie dokładnej daty premiery zbiegło się z prezentacją nowego materiału wideo, na którym Sebastien Ogier sprawdza możliwości Forda Fiesta. Jednocześnie w telegraficznym skrócie przypomniano to, czego można się po tym tytule spodziewać.

„Dzięki WRC 7, gracze zawitają w różne zakątki świata – wezmą udział w 13 rajdach (w tym Rajdzie Polski) rozgrywających się w 15 krajach na 4 kontynentach. Fani WRC mogą wybrać dowolnego kierowcę i sprawdzić się na wymagających technicznie trasach. Śnieg, szuter, asfalt, błoto… Każdy rajd to wyjątkowe wyzwanie na węższych, dłuższych, bardziej niebezpiecznych i realistycznych drogach, które w nowej odsłonie serii przeniesiono do gry z jeszcze większą precyzją.”


Źródło: Techland Wydawnictwo

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konsole Rzondzom
  -1
  Na początku Września w szkole jeszcze laba na maksa, więc będę pykał w WRC 7 na PS4 jak szybcy i szaleni, czy jakoś tak.
  • avatar
   mesjan
   0
   Rap lecący w filmiku bardziej pasuje do ścigałek typu Need for speed niż do WRC, tu bardziej pasowałoby coś dynamicznego z muzyki klasycznej niż sapiący czarny pan.
   • avatar
    lysycoprobo
    0
    Eminem