• benchmark.pl
  • Gry
  • Wreckfest na konsolach pod koniec wakacji, jest też coś dla pecetowców
Gry

Wreckfest na konsolach pod koniec wakacji, jest też coś dla pecetowców

przeczytasz w 1 min.

Po spędzeniu ponad 1600 dni w programie wczesnego dostępu Wreckfest zadebiutował w pełnej wersji na PC i zebrał sporo pozytywnych recenzji. Teraz, nieco ponad rok później odpowiedzialna za niego ekipa Bugbear Entertainment jest gotowa na wypuszczenie jego konsolowych edycji.

Studio Bugbear Entertainment oficjalnie ogłosiło, że premiera gry Wreckfest na konsolach odbędzie się 27 sierpnia. Tego samego dnia duchowy spadkobierca zwariowanej serii samochodówek FlatOut zostanie solidnie wzbogacony na pecetach, ale o tym za moment.

Na razie skoncentrujmy się na konsolach. Zacznijmy od uściślenia, że Wreckfest zmierza na PlayStation 4 i Xbox One. Oprócz wersji podstawowej gracze będą mogli zdecydować się także na cyfrową edycję specjalną, która pozwoli rozpocząć zabawę 24 godziny wcześniej i będzie zawierać przepustkę sezonową. Na tę ostatnią złoży się 20 nowych samochodów, 20 wizualnych modyfikacji dachów oraz bogata kolekcja opcji tuningowych.

Wreckfest screen

Aby uczcić ujawnienie daty premiery konsolowej wersji gry Wreckfest, firma THQ Nordic przygotowała króciutki zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej…

Wreckfest – trailer wersji konsolowych:

Jeżeli zaś chodzi o wspomnianą aktualizację wersji pecetowej, to przede wszystkim warto podkreślić fakt, że zostanie ona udostępniona zupełnie za darmo. W jej skład wejdą natomiast: 3 nowe trasy i arena do trybu derby, 3 kolejne pojazdy do wyzwań, jeszcze jeden samochód dla osób kończących karierę, nowe i ulepszone wydarzenia, kilka dodatkowych modyfikacji wizualnych i „więcej świetnych rzeczy”, jak zapowiadają twórcy.

Źródło: VG247, THQ Nordic

Warto zobaczyć również:

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!