Gry Xbox One

Xbox Live Gold i Xbox Game Pass za złotówkę (na 1 miesiąc)

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
2 komentarze Dyskutuj z nami

Microsoft przygotował świetną promocję. Miesięczny abonament na Xbox Live Gold i Xbox Game Pass można kupić za 1 złoty.

Xbox Live Gold to 4 gry za darmo, liczne rabaty i możliwość zabawy w trybie multi. Xbox Game Pass to nieograniczony dostęp do ponad 100 gier – zarówno starszych, jak i całkiem świeżych. Teraz 1-miesięczny abonament na jedną i drugą usługę możecie kupić za symboliczną złotówkę. To nowa promocja Microsoftu.

Jeszcze przez 13 dni każdy zainteresowany może kupić abonament, z którego skorzysta na konsoli Xbox One, za zdecydowanie mniejsze pieniądze. Standardowo zarówno za Xbox Live Gold, jak i Xbox Game Pass na miesiąc trzeba zapłacić 29 złotych, więc odpowiedź na pytanie, czy warto, musi być twierdząca.

Szkoda, że promocją nie zostały objęte także inne warianty Xbox Live Gold (3- i 12-miesięczny), ale nie zamierzamy narzekać, bo oferta i tak jest warta uwagi, szczególnie dla osób, które dotąd nie miały okazji przekonać się o korzyściach płynących z bycia uczestnikiem tego programu.

Niewykluczone, że z okazji Czarnego Piątku Microsoft przeceni także inne swoje produkty. Na razie promocja jest potwierdzona w Stanach Zjednoczonych, gdzie Xbox One S za kilka dni będzie można kupić za 189 dolarów, a kontrolery Xbox Elite i Xbox Design Lab z rabatami wynoszącymi odpowiednio 50 i 15 dolarów. 

Źródło: Xbox

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  miedzianek
  Już widzę Januszy, kupujących to za 1zł jako upominek, po czym odsprzedają za 15zł :D
  1
 • avatar
  lkilon
  Na tą chwilę nie działa jeżeli ktoś ma LIVE.