Smartfony

Xiaomi Mi Mix 3 na zdjęciu - wielu osobom powinien się spodobać

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
8 komentarzy Dyskutuj z nami

Zmiana względem Xiaomi Mi Mix 2 będzie spora, wyświetlacz pokrywać powinien tu jeszcze większą część przedniego panelu co zapewni mu bardzo atrakcyjny wygląd.

Na targach IFA 2018 zobaczymy sporo nowych smartfonów, ale w ich gronie nie znajdzie się Xiaomi Mi Mix 3. Kolejny przedstawiciel serii cieszącej się dużą sympatią użytkowników nie jest jednak owiany wielką tajemnicą. Właśnie poznaliśmy jego wygląd.

I tym razem nie były potrzebne przecieki. Zdjęcie smartfona opublikował Lin Bin, współzałożyciel Xiaomi. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości, autentyczność zdjęcia potwierdził Lei Jun, współzałożyciel i obecny CEO chińskiego producenta.

Co w największym stopniu rzuca się w oczy? Zmiana względem Xiaomi Mi Mix 2 będzie spora, wyświetlacz pokrywać powinien tu jeszcze większą część przedniego panelu co zapewni mu bardzo atrakcyjny wygląd.

Zlikwidowana zostanie dolna ramka (podbródek). Jeśli dobrze się przyjrzycie to zauważycie, że Xiaomi Mi Mix 3 dostanie dwie frontowe kamerki, które umieszczone zostaną w wysuwanym module. Znajdą się tam również czujniki i głośnik, a zatem Xiaomi chce iść nieco inną drogą niż niektórzy konkurenci, którzy w wysuwanym module umieszczają same kamerki.

Premiera Xiaomi Mi Mix 3 planowana jest na październik.

Źródło: Slashleaks

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  levusek1992
  O ile mechanizm będzie wytrzymały to spoko. Ale pytanie co z głośnikiem. Widać, że też jest wysuwany. Będzie się wysuwał przy rozmowach czy będzie na tyle mocny by było słychać
  6
 • avatar
  drFrankenstein
  Nie widzę powodu aby to nie miało działać albo było awaryjne. Producenci mają spore doświadczenie z tego typu mechanizmami jeszcze z czasów telefonów z wysuwaną klawiaturą lub typu clamshell.
  1
 • avatar
  Vendeur
  "Jeśli dobrze się przyjrzycie [...] w wysuwanym module."

  Szkoda, że autor sam nie raczył dobrze się przyjrzeć i nie zauważył, że wysuwany nie jest żaden moduł, ale rozsuwany jest cały telefon, który składa się z 2 takiej samej wielkości części.
  1
 • avatar
  Q'bot
  I co dwa miechy telefon do serwisu taśmy od ekranu zmienić ;P

  Albo i nie, jeśli tylny aparat będzie zawsze odsłonięty, wtedy nie rozsunę telefonu ani razu ;)
  -1
 • avatar
  M.K.1984
  na stałe to dobry pomysł bele połączenie bardzo dobre i można wykorzystać miejsce by cosik innego zamontować
 • avatar
  patrykgalczak91
  Telefony Xiomi są niezawodne, tanie a naprawdę dają radę. Sam mam Xiomi do tego abonament w Virgin Mobile za 19 zł i nic mi więcej do szczęścia nie trzeba :)
 • avatar
  Faktor5
  Podobno ostatnio najbardziej awaryjne telefony, info z pierwszej ręki od serwisanta xD