Ciekawostki

Już jest otwarty. To podobno najciekawszy Mi Store poza Chinami

przeczytasz w 1 min.

Rankiem 18 grudnia 2020 roku swoje podwoje otworzył 20 sklep Mi Store w Polsce. To wyjątkowy sklep, który możecie zobaczyć nie ruszając się z domu.

Otwarcie sklepu Mi Store, który jest największy w naszym regionie, już zapowiadaliśmy. Był to suchy news, z informacjami technicznymi, teraz możemy wam pokazać ten sklep, który mieści się tuż obok iSpot i znanego z niekończących się reklam, salonu Apartu. Najpierw wideo przygotowane przez Xiaomi, a potem nasze zdjęcia.

Sklep i serwis w jednym miejscu

Teoretycznie sklep przypomina inne Mi Store w Polsce, ma jednak wydzieloną część, w której wyeksponowano sprzęty związane ze Smart Home, a także zakątek serwisowy, gdzie możemy poskarżyć się osobiście na ewentualne problemy. Serwis prowadzony jest przez S.B.E Polska, a sklepem zarządza firma ROLV.

Mi Store komputery routery monitory
Mi Store strefa Smart Home
Mi Store ekspozycja z telefonami
Mi Store w całej okazałości​​​
Strefa z TV
Pierwsi klienciCentrum serwisowe wejscie
Centrum serwisowe

Na razie tych problemów raczej za dużo nie ma, bo Xiaomi świetnie sobie poczyna w Polsce, a sieć sklepów stacjonarnych będzie jeszcze liczniejsza. Łukasz Bieniek, zastępca dyrektora zarządzającego Xiaomi Polska zapewnia, że dołożymy wszelkich starań by ją utrzymać. Pozycję lidera oczywiście.

Łukasz Bieniek

Przeźroczysty telewizor Xiaomi, zobaczycie go właśnie w centrum Westfield Arkadia

Pamiętacie pewnie wystawę z Galerii Mokotów, której głównym bohaterem był Mi Mix Alpha. Tym razem bez większego rozgłosu Xiaomi prezentuje w centralnym miejscu salonu telewizor z przeźroczystym panelem wyświetlacza, który jest wsunięty w owalną podstawę z portami i elektroniką sterującą. Przyznam uczciwie, że to najładniejszy tego typu produkt, który miałem okazję oglądać.

Mi Store główna wystawa
Przeźroczysty TV Xiaomi w Mi Store
Przeźroczysty TV Xiaomi
Przeźroczysty TV Xiaomi z bliska

Jak w każdym sklepie Xiaomi, wszystkiego jest po trochu. Obowiązuje tu zasada, pytajcie a będzie wam dane, bo nie wszystkie produkty, które są na zapleczu muszą trafić do ekspozycji.

Źródło: inf. własna, fot: Karol, Alicja Żebruń

Czytaj więcej na temat produktów Xiaomi:

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    pawluto
    0
    No ładnie - Xiaomi pokazało klasę.
    Duży , ładne hostessy , serwis - brawo.