Internet

YouTube Music Key: wolna od reklam usługa muzyczna

przeczytasz w 1 min.

Według najnowszych informacji firma Google zaoferuje muzykę wolną od reklam, możliwość odtwarzania samego audio oraz działanie w trybie offline.

YouTube Music Key

Od dłuższego już czasu słyszymy rożne doniesienia na temat nowej usługi Google w ramach platformy YouTube, która miałaby koncentrować się na samej muzyce i działać w oparciu o model płatnej subskrypcji. Redakcja serwisu Android Police dotarła do nowych, bardziej szczegółowych informacji na jej temat, które spieszymy się przekazać i wam.

YouTube Music Key – tak nazywać będzie się ta usługa strumieniowania muzyki. Według najnowszych informacji firma Google zaoferuje muzykę wolną od reklam, możliwość odtwarzania samego audio oraz działanie bez dostępu do Internetu.

Usługa YouTube Music Key zaoferuje bezpłatny, 30-dniowy okres testowy. Po tym czasie przejdziemy na płatną subskrypcję – opłata wyniesie 10 dolarów bez centa miesięcznie. Co ciekawe, w ramach jednego abonamentu uzyskamy dostęp zarówno do YouTube Music Key, jak i Google Play Music All Access (które ponadto być może również zostanie przemianowane na Google Play Music Key).

Firma Google dodała ponad 20 milionów utworów w wysokiej jakości – specjalnie dla usług Music Key. O bazę powinniśmy być zatem spokojni. Tym, co wyróżniać ma YouTube Music Key jest jednak fakt, że obok studyjnych nagrań z oficjalnych albumów poszczególnych artystów, otrzymamy także dostęp do nagrań koncertowych i remiksów. 

Data startu usługi wciąż jest nieznana. 

Źródło: Android Police

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Myfos
  12
  Fajna ankieta.
  Miałem tylko jedną opcję do wyboru "I tak nie da sobie rady ze Spotify"
  • avatar
   zakius
   0
   $9.99 brzmi nieźle, ale obawiam się, że u nas będzie 35-50zł... jeśli będzie
   płacić można, ale bezproblemowe pobieranie i odtwarzanie na wszystkich urządzeniach jest potrzebne, a wtedy trochę się gubi sens strumieniowania: wezmę miesiąc, ściągnę co chcę i kolejny miesiąc może za rok? chociaż, jakby dać limit transferu powiedzmy do 3x bitrate i sciagaj co chcesz póki placisz to też nie jest aż tak głupia opcja
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Muzyka streamowana przez Youtube gdy jest już Google Music? Nie ogarniam tego pomysłu...