Zasilacze

Zabierz prąd w wiaderku, przyda się na później

przeczytasz w 0 min.

Nie marzyliście kiedyś, aby ładować swoje gadżety gdziekolwiek będziecie, bez konieczności nerwowego rozglądania się za gniazdkiem? GearJuice Mobile Pocket Power firmy Iogear udowadnia, że przenośna ładowarka wcale nie musi być brzydka. Smukły gadżet umożliwia przynajmniej trzy pełne ładowania telefonu komórkowego lub odtwarzacza MP3.

Świecąca, czarna ładowarka wielkości dłoni jest cienka i lekka, dzięki czemu bez trudu zmieści się w kieszeni. Za naciśnięciem pojedynczego klawisza informuje ile spośród naszych urządzeń uda nam się jeszcze nakarmić. Na boku urządzenia umieszczono port USB i małą wtyczkę służącą do ładowania.


Do zestawu dołączony jest kabel USB. Jest on konieczny do ładowania GearJuice i przesyłania prądu do różnych urządzeń. Jak zapewnia producent, sześć różnych końcówek pozwala na ładowania praktycznie każdego urządzenia jakie dostępne jest na rynku. Trochę to buńczuczne zapewnienie, szczególnie jeżeli weźmie się pod uwagę, że w zestawie uwzględniono kabel mini-USB, dwa dla Nokii, Samsunga i dwa dla Sony Ericssona, które obejmują standardy ograniczonej liczby odtwarzaczy mp3, telefonów i zestawów słuchawkowych Bluetooth. GearJuice śmiało naładuje iPody, ale nie iPhone’y. Spokojnie poradzi sobie z ładowaniem jakichkolwiek urządzeń, które zasysają prąd za pomocą portu USB. Jeśli jednak okaże się, że Wasze urządzenie nie jest wspierane przez jedną z dostępnych w zestawie końcówek, zawsze można takową zamówić przez stronę internetową Iogear za około 5 dolarów.

Naładowanie GearJuice za pomocą laptopowego łącza USB zajmuje około trzech godzin. Szkoda, że zestaw nie obejmuje ładowarki ściennej, ponieważ bez pomocy notebooka, będziemy w stanie naładować dowolne urządzenie tylko trzykrotnie. Z pewnością taki zastrzyk energii wystarczy podczas krótkich podróży. £adowanie zupełnie martwych komórek za pomocą portu USB trwa około półtorej godziny. Tak jak w przypadku większości tego typu ładowarek, GearJuice nie jest demonem prędkości jeżeli chodzi o jego ponowne ładowanie. Jak można przeczytać tu i tam, pełne ładowanie urządzeń według producenta różni się nieznacznie od pełnego ładowania za pomocą oryginalnych ładowarek.


Z drugiej strony, urządzenie to zawsze pozwoli nam tchnąć ducha w każde padłe urządzenie. Co więcej, można ładować telefon i równocześnie z niego korzystać. Już po około minucie od podłączenia do akumulatora, przesłana zostaje wystarczają ilość prądu, aby przeprowadzić rozmowę. Producent zapewnia, że za pomocą w pełni naładowanego GearJuice, będziemy mogli reanimować urządzenie trzy razy, a ogniwo, w które zaopatrzony jest ten gadżet ma wytrzymać 500 cykli ładowania.


Zatem jeśli często podróżujecie z laptopem, a Wasz telefon z reguły jest rozgrzany do czerwoności od ciągłych połączeń, na pewno docenicie GearJuice i nie będziecie się z nim rozstawać. GearJuice, kosztujący 50 dolarów, jest jednym z najlepszych urządzeń tego typu na rynku.

Model: GMP1001W6
Napięcie: 5.0V

Wyjście: USB

Zakres pracy: DC 5.6V - 0.35A
Pojemność: 2000mAh
Temperatura działania: ładowanie: 0°C ~ 45°C; rozładowywanie: -20°C ~ +60°C

Wartości wyjściowe: 5.0V @ 500mA, Max: 8W/H
Temperatura przechowywania: -20~60°C
Typ baterii: Litowo-polimerowa

Wymiary: 5,7 cm x 8.25 cm x 1.25 cm
Waga: 70 gramów

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login