• benchmark.pl
 • Gry
 • Zakon Starożytnych na nowym zwiastunie Assassin's Creed: Origins
Gry

Zakon Starożytnych na nowym zwiastunie Assassin's Creed: Origins

przeczytasz w 1 min.

Chociaż pozostaje w cieniu, ma pod kontrolą nawet faraona. Zakon Starożytnych to klucz do wielu zagadek w Assassin's Creed: Origins.

Assassin's Creed Origins zapowiada się naprawdę dobrze i wygląda na to, że po rocznym urlopie jedna z najważniejszych serii studia Ubisoft powróci ze sporym przytupem. Chętni na nowy zwiastun?

Jednym z największych atutów ma być tutaj miejsce akcji. Gracze zabrani zostaną do starożytnego Egiptu. Prócz ciekawych widoków spodziewać trzeba się tu jednak wielu niebezpieczeństw i trudnych wyzwań. Jednym z nich będzie bez wątpienia stracie z Zakonem Starożytnych, który pozostając w cieniu ma pod kontrolą nawet faraona.

Nieograniczone wpływy sprawiają, że ugrupowanie wydaje się nietykalne. Jak łatwo się domyślić, bohater postara się udowodnić, że mimo wszystko Zakonowi można się przeciwstawić.

„Ukryci i bez twarzy, kontrolują faraona przyczajeni w cieniu. Od Delty Nilu do Siwy, ich moc i kontrola jest nieograniczona. Kiedy Zakon czegoś zapragnie, to nic nie jest w stanie stanąć im na drodze.”


Premiera Assassin’s Creed: Origins planowana jest na 27 października.

Źródło: Ubisoft Polska

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  SirMichael
  3
  ciekawe czy będzie wątek wyjścia żydów z Egiptu.
  • avatar
   Fiona
   2
   Która to już część ???

   Bez złośliwości pytam, po prostu jestem ciekawa czy to już dwucyfrowy serial, czy póki co jednocyfrowy..