• benchmark.pl
 • Zewnętrzne napędy DVD dla netbooków od Logitec

Zewnętrzne napędy DVD dla netbooków od Logitec

Dariusz Wieleba | Redaktor serwisu benchmark.pl
Autor: Dariusz Wieleba
5 komentarzy Dyskutuj z nami

Japońska firma Logitec wypuściła właśnie na rynek nową serię zewnętrznych napędów optycznych, stworzonych z myślą o komputerach przenośnych pozbawionych napędu DVD.

Napęd Teac-made LDV-P8U2L mierzy zaledwie 132.8 x 146 x 15 mm, waży 250g i został wyposażony w port USB 2.0. Pozwoli on nam na odczyt płyt CD z prędkością 24x a DVD 8x. Jest dostępny narazie tylko w Japonii w cenie 55$(bez VAT).

Źródło: TechConnect

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  19arek93
  Prawie jak Logitech ;)
  ..Pierwszy raz słyszę o Logitec'u.
 • avatar
  Konto usunięte
  Najpierw producenci usuwają napędy z lapków mówiąc, że jest to potrzebne, potem wymyślają kolejne coraz szybsze modele zewnętrznych napędów do sprzętu, w których dopiero co usunięto te napędy wmawiając nam, że to potrzebne.
  I tak w kółko... ;)
 • avatar
  Konto usunięte
  Ale na co komu sam odtwarzacz płyt? Myślę tu o posiadaczach netbooków. Nagrywarka w aluminiowej obudowie slim jest niewiele droższa a praktyczniejsza.
  Co do potrzebności napędu w laptopiku, powiem że na co dzień jest mi całkowicie zbędny. I cieszę się, że go nie mam wepchniętego w obudowę lapka. Jeszcze nie zdarzyło mi się, żebym siedząc gdzieś "na mieście" potrzebował natychmiast nagrywarki :D
  Mam zewnętrzną DVDR slim i zabieram ją tylko (i to rzadko) na dłuższe wyjazdy.