• benchmark.pl
 • Gry
 • Dobrze to wygląda. Powrót po ponad 20 latach powinien się udać
Gry

Dobrze to wygląda. Powrót po ponad 20 latach powinien się udać

przeczytasz w 2 min.

Outcast 2 - A New Beginning to z kilku powodów produkcja bardzo intrygująca. Najnowszy materiał wideo daje nadzieje, że będzie również bardzo dobra.

Cutter Slade z nową misją

Trzeba przyznać, że wczorajszy pokaz THQ Nordic Digital Showcase nie rozczarował. Nie dość, że pojawiły się niespodzianki, to firma przypomniała również o kilku produkcjach zapowiedzianych już jakiś czas temu, a ostatnio pozostających w cieniu. Chodzi między innymi o Gothic 1 RemakeJagged Alliance 3, ale również, a dla niektórych pewnie przede wszystkim, o Outcast 2 - A New Beginning.

Zeszłoroczna zapowiedź tej produkcji odbiła się w branży dość szerokim echem. To dość niecodzienna sytuacja gdy na kontynuację trzeba czekać ponad 20 lat. A tutaj właśnie z takim obrotem spraw mamy do czynienia, Outcast miał premierę w 1999 roku. I dodajmy, że była ona bardzo udana, przez niektórych Outcast nadal uznawany jest za jedną z lepszych gier w swoim gatunku.

Przed twórcami z Appeal Studios niełatwe zadanie, ale pod okiem THQ Nordic powinni dać radę, na co pokazany zwiastun daje spore nadzieje. Wedle obietnic gracze będą przemierzać zapierającą dech planetę Adelpha. Póki co mały przedsmak podróży, w którą sympatycy przygodowych gier akcji wyruszą wraz z byłym amerykańskim komandosem Cutterem Sladem daje przywoływany już materiał wideo.

Outcast 2 - zwiastun z THQ Nordic Digital Showcase 2022

Data premiery Outcast 2 - A New Beginning pozostaje niewiadomą,...

Szkoda, że również w tym przypadku nie doczekaliśmy się informacji na temat daty premiery.

Pewne jest natomiast, że Outcast 2 - A New Beginning zostanie wydany nie tylko na PC, ale również na konsolach PlayStation 5, Xbox Series X i Xbox Series S.

... ale gra pojawi się na Gamescom 2022

Warto tu nadmienić, że nowe informacje o Outcast 2 - A New Beginning mogą pojawić się jeszcze w tym miesiącu. Gra ma być bowiem wystawiona na na stoisku THQ Nordic podczas targów Gamescom 2022 w Kolonii.

To jak, jesteście w gronie tych, którzy pamiętają pierwszą część?

Źródło: THQ Nordic

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  JaYmZ
  1
  Pamiętam, jak ogrywałem "jedynkę" na Pentium MMX 200 MHz i 32 MB RAM. To była innowacyjna i wciągająca gra, jak na tamte czasy - ciekawa fabuła, bardzo ładna grafika, otwarty świat, nietuzinkowy humor, kapitalna muzyka.

  Zainteresowani mogą odpalić sobie Outcast 1.1 lub remake Outcast: Second Contact.

  Zobaczymy, co zaproponuje "dwójka". Chętnie w nią zagram, jeśli będzie tego warta.
  • avatar
   pawluto
   0
   Świetnie to wygląda a jak pamiętam to część pierwsza gry była całkiem udaną produkcją.

   Witaj!

   Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
   Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

   Połącz konto już teraz.

   Zaloguj przez 1Login