• benchmark.pl
  • E3
  • Zombie Army 4: Dead War zapowiedziane - kolejna wojna z nazi-zombies [AKT.: gameplay]
Gry

Zombie Army 4: Dead War zapowiedziane - kolejna wojna z nazi-zombies [AKT.: gameplay]

przeczytasz w 1 min.

(Odpowiedzialne za Sniper Elite 4) studio Rebellion pracuje obecnie nad Zombie Army 4: Dead War – nieco bardziej zwariowaną grą poświęconą walkom z nazistami.

Oryginalny news, 10 czerwca 2019: W 2015 roku światło dzienne ujrzało Zombie Army Trilogy – zestaw trzech gier, będących spin-offami serii Sniper Elite. Od tego czasu nie słyszeliśmy o tej marce – aż do dziś: podczas wydarzenia PC Gaming Show na  E3 2019 ekipa Rebellion zapowiedziała bowiem Zombie Army 4: Dead War!

Zombie Army 4: Dead War to kooperacyjna gra akcji, w której staniemy do walki z hordami nieumarłych pod dowództwem Hitlera. Aby rozprawić się z tymi nazistwoskimi zombiakami, utworzymy czteroosobową drużynę, w której oprócz – oczywiście! – snajpera, pojawią się także inni żołnierze, robiący użytek z karabinów maszynowych, miotaczy ognia czy też pistoletów.

W czwartej części z cyklu Zombie Army odwiedzimy kilka włoskich lokalizacji z alternatywnej wersji roku 1946, na czele z „zombie zoo”. Podczas rozgrywki odblokujemy też rozmaite umiejętności i ulepszenia broni. Więcej szczegółów poznamy już wkrótce, a zagramy na początku 2020 roku. Dodajmy, że gra zmierza na pecety oraz konsole Playstation 4 i Xbox One, a tak prezentuje się na oficjalnym zwiastunie:

Zombie Army 4: Dead War – trailer z E3 2019:

Aktualizacja, 11 czerwca 2019: Nie musieliśmy długo czekać na materiał pozwalający zobaczyć jak wyglądać będzie rozgrywka w Zombie Army 4: Dead War. Na kanale IGN pojawił się 18-minutowy film pokazujący poszczególne elementy zabawy: od wyboru broni i dostosowywania jej do własnych preferencji, przez poruszanie się po świecie gry, aż po to, co lubimy najbardziej, a więc eksterminację hord nieumarłych. 

Wystarczy szybkie spojrzenie na Zombie Army 4: Dead War, by rozpoznać, że jest to gra studia Rebellion. To taki Sniper Elite, tyle tylko że bardziej dynamiczny, bardziej zwariowany i – przede wszystkim – nakierowany na kooperację. Zresztą sami zobaczcie (gameplay rozpoczyna się w 1:27).

Zombie Army 4: Dead War – gameplay z E3 2019:

Źródło: PC Gamer, IGN

Warto zobaczyć również:

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!