• benchmark.pl
 • Gry
 • Zwiastun Deus Ex: Rozłam Ludzkości - mechaniczny apartheid
Gry

Zwiastun Deus Ex: Rozłam Ludzkości - mechaniczny apartheid

przeczytasz w 1 min.

Skąd ta wzajemna wrogość i nienawiść wśród zwykłych ludzi i tych mechanicznie „wzbogaconych”? Sprawdźcie nowy zwiastun.

Rok 2027. Społeczeństwo dzieli się na zwykłych i mechanicznie „wzbogaconych” ludzi, a różnice są coraz bardziej widoczne, co prowadzi do wyraźnej nienawiści. Ci drudzy stają się agresywni, przez co są zamykani w gettach. To wszystko prowadzi do „mechanicznego apartheidu” i tu zaczyna się historia gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości.

Aby nieco przybliżyć szczegóły na temat tego, jak doszło do „mechanicznego apartheidu” i gdzie swoje źródło ma ta wzajemna wrogość, firma Square Enix opublikowała świeży zwiastun najnowszej części serii Deus Ex. Nowy filmik, na którym nie uświadczycie fragmentów autentycznej rozgrywki, można by nazwać wprowadzeniem do gry. Bardzo ciekawym zresztą wprowadzeniem. Sami zobaczcie:

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat historii opowiedzianej w grze Deus Ex: Rozłam Ludzkości, zachęcamy do sprawdzenia poprzednich materiałów opublikowanych przez Square Enix. Na jednym z nich poznajemy losy głównego bohatera, inny zaś przedstawia wszystko, co musimy wiedzieć. A jeśli filmiki te widzieliście już wcześniej, to nie pozostaje nam nic innego jak przypomnieć, że premiera gry na PC, PlayStation 4Xbox One odbędzie się 23 sierpnia.

Źródło: VG247

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Roller Mobster
  10
  Absolutnie mistrzowski trailer.
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   Nie kupie bo ma Denuvo.
   • avatar
    brigthmight
    2
    Nie podzielam entuzjazmu pakowania wstawek filmowych w produkt ktory filmem nie jest. Odgrzewamy kotleta sprzed 20 lat ? Co to ma wspolnego z gra ? O ile pierwszy trailer mnie zainteresowal, o tyle obecny dal efekt odwrotny.
    • avatar
     prime27pl
     0
     Chyba się starzeje bo raptem kilka gier mnie interesuje ale ta na pewno.
     • avatar
      Konto usunięte
      -3
      Jestem pod wrażeniem tego trailera, naprawdę. Najlepszy jest fakt, że to kolejny "Polski" trailer, który idzie na cały świat. Najpierw Battlefield oglądany przez wszystkich, teraz Deus-ex. Jak spojrzycie na typowo angielskiego trailera, ma mniej wyświetleń niż ten skierowany do Polaków.
      • avatar
       Konto usunięte
       -3
       Gra roku!
       • avatar
        Konto usunięte
        -3
        Grafika na trailerze miażdży ;)!