Gry PlayStation 4

Zwiastun premierowy Detroit: Become Human

przeczytasz w 1 min.

Do premiery Detroit: Become Human można zacząć odliczać ostatnie godziny. Twórcy nie zapomnieli o przygotowaniu zwiastuna premierowego.

Branża gier powoli szykować będzie się do letniego letargu, ale końcówka maja i początek czerwca zapowiadają się jeszcze bardzo interesująco. Szczególnie w przypadku posiadaczy konsol PlayStation 4.

25 maja w ich ręce trafi na Detroit: Become Human. Zapowiedzi dają podstawy sądzić, iż Quantic Dream pokusi się o jedną z najciekawszych gier na wyłączność platformy Sony, jakie oglądać będziemy w tym roku. Optymizm płynie zresztą nie tylko z ujawnianych przez twórców informacji i materiałów. Przedstawialiśmy Wam wrażenia z zamkniętego pokazu, który mocno rozbudził nasze apetyty.

Premiera nie jest niczym zagrożona, gra już jakiś czas temu uzyskała status gold. A skoro zostały do niej tylko dwa dni, warto rzucić okiem na ostatni już zwiastun wprowadzający w klimat i przedstawiający trójkę bohaterów.

„Przenieś się do amerykańskiej metropolii osadzonej w nieodległej przyszłości. Poznaj Detroit 2038 roku – miasto pełne niezwykle zaawansowanych technicznie androidów, których zadaniem jest służenie ludziom. Ale to się wkrótce zmieni…”


Źródło: PlayStation Polska

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    0
    Polski dubbing psuje cały klimat. Mimo to zapowiada się nieźle.