• benchmark.pl
 • Gry
 • Nowy zwiastun przypomina o dobrych ocenach Styx: Shards of Darkness
Gry

Nowy zwiastun przypomina o dobrych ocenach Styx: Shards of Darkness

przeczytasz w 1 min.

Cyanide Studio obiecywało znaczącą poprawę względem poprzedniej odsłony serii i słowa dotrzymało.

Sięgnęliście po Styx: Shards of Darkness? A może wciąż się zastanawiacie? Chociaż premiera gry już za nami, twórcy nie przestają zachęcać graczy do tego, aby zainteresować się ich ostatnią produkcją.

I nie można mieć im tego za złe, bo Styx: Shards of Darkness rzeczywiście wart jest uwagi. Kontynuacja Styx: Master of Shadows miała zostać zrealizowana ze zdecydowanie większym rozmachem i bez wątpienia się to udało.

Recenzje gry wypadły nader optymistycznie, chwalono w nich oryginalnego bohatera, naprawdę ciekawą fabułę, klimat i sporą swobodę rozgrywki. Właśnie o ciepłym przyjęciu gry przypomina najnowszy zwiastun.


Zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją Styx: Shards of Darkness. Gra dostępna jest na PC oraz PlayStation 4Xbox One.

Źródło: Focus Home Interactive

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Chong-li
  2
  Dużo ludzi mówiło że gra słaba mimo tego zaryzykowałem i kupiłem preorder czego wcale nie żałuje bardzo dobrze się przy niej bawiłem w dni wolne od pracy.

  Wczoraj zamówiłem Tekkena 7 najlepszą bijatykę pod słońcem preorder tylko 137zł cena rewelacyjna i zapewne też nie będę żałował.
  • avatar
   Mkozlowski
   0
   Bardzo fajna gra, fabuła ciekawsza niż pierwowzór. Dla wszystkich lubiących stealth dark fantasy, polecam.