Internet

Zwiedzaj zabytki i miejsca przez internet

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, że już wkrótce góra będzie musiała przyjść do Mahometa...

Google cały czas dopracowuje, poprawia i uzupełnia swoją usługę Google Street View. Najnowsza aktualizacja przyniosła nam między innymi możliwość zwiedzenia najciekawszych miejsc Włoch i Francji.

 Warto przeczytać:
 

Czym była polska gra Hellion?

Dzięki usłudze możemy odwiedzić między innymi tak znane miejsca kościół Santa Maria del Fiore we Florencji, Pompeje, słynne Koloseum czy pamiętajcą czasy Imperium Rzymskiego Via Appia (a więc m.in. drogi i stadiony).

Pełną galerię wartych uwagi miejsc znajdziecie pod tym adresem.

Źródło: Google

Komentarze

21
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Spirit
  0
  Ja jednak nadal będę upierdliwy i uważam, że takie aplikacje uziemiają w domu ludzi uległych komercji. Robią to samo co Facebook i inne syfy społecznościowe, które w zasadzie nie dają niczego oprócz możliwości reklamy i udostępnienia "za jednym zamachem" jakiejś treści większej ilości osób, a tylko oduczają ludzi normalnych kontaktów "w realu".

  Żeby znowu tak nie negować wszystkiego to powiem, że wszystko jest dla ludzi, ale z głową. Ta aplikacja może być dobra dla osób, które lubią podróżować. Mogą w ten sposób znaleźć ciekawe miejsca i później po prostu tam pojechać, jeśli uznają to za godne uwagi.
  • avatar
   quasimodo
   0
   Jest to dość ciekawe, ale nic nie zastąpi zobaczenia tego wszystkiego na żywo. Ja osobiście nie zamierzam "zwiedzać" wirtualnie...
   Wolałabym np. zobaczyć ulice jakiegoś nieznanego mi miasta, żeby łatwiej się w nim odnaleźć będąc już tam.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Ja mam fajny pomysł - olejmy w końcu tą nudną rzeczywistość i przenieśmy całe życie na stałe do świata wirtualnego!

    Co wy na to? Extra pomysł, nie? Idę opisać to na fejsbuku!
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Osobiście nie mam nic do facebooka czy innych temu podobnych rzeczy, sam z tego korzystam ale na pewno realnego życia nigdy mi to nie zastąpi. Żadne skype'y, facebooki czy inne tego typu bajery nie będą lepsze niż wyjście ze znajomymi na piwo czy spotkanie się z dziewczyną. Jednak uważam, że też nie ma co mówić, że portale społecznościowe to "zuo" bo wszystko jest dla ludzi tylko trzeba do tego podchodzić z głową. Szanuje, że ktoś ma inne zdanie i mogą mu się te portale nie podobać ale nie ma co od razu krzyczeć, że to jest "gupie" bo ludzie są od tego uzależnieni czy w jakimś innym stopniu przyczynia się to do zła na Ziemi. Jedynymi głupimi są ludzie, którzy się od tego uzależniają a nie same portale.