Apple zawsze idzie po swoje pewnym krokiem. Wbrew pojawiającym się ostatnio informacjom nic nie wskazuje na to, by producent miał większe problemy z tegoroczną premierą nowych smartfonów.
Chociaż ostatnio spekulowano o problemach giganta z Cupertino to wydaje się, że plotki te były wyjątkowo mało trafne. Zdaniem Economic Daily, które powołuje się na sprawdzone kontakty, niemal wszystko przebiega po myśli producenta.
Tym samym, masowa produkcja iPhone' a 6 z ekranem o przekątnej 4,7" ruszyć ma już w przyszłym tygodniu. Rynkowy debiut odbyć ma się tutaj zgodnie z pierwotnym planem i dotychczasową polityką Apple, a więc we wrześniu.
Większy ból głowy sprawia za to przygotowanie modelu z ekranem 5,5". Tutaj masowa produkcja planowana jest podobno dopiero na drugi tydzień sierpnia. Trudno przewidzieć czy w takim wypadku również większy iPhone trafi do sklepów we wrześniu. Być może się to jednak uda, ponieważ Foxconn i Pegatron obiecali podobno zapewnić dodatkowe ręce do pracy.
Pozostaje zatem tylko czekać. Za kilka tygodni przekonamy się, co w tym roku zaoferuje nam Apple.
Źródło: phonearena, blog.laptopmag