Akcesoria sieciowe

Coś więcej niż zwykły wzmacniacz

przeczytasz w 1 min.

Asus RP-AC56 jest urządzeniem, które z założenia ma poszerzać zasięg Wi-Fi w miejscach, gdzie jeden routera nie wystarcza – router, który prawdopodobnie jest już skonfigurowany, a jego użytkownik nie oczekuje od dodatkowego urządzenia niczego więcej poza „rozszerzeniem” sygnału istniejącej sieci i prostotą obsługi. 

Sieci Wi-Fi, dzięki Internetowi trafiły pod „strzechy”, a tym samym także routery znajdują się w domach osób, które poprzez informatykę rozumieją np. pogrubienie tekstu w edytorze tekstowym. One nie chcą dodatkowych routerów i innych „pudełek”, do konfiguracji których zmuszone będą prosić kogokolwiek o pomoc.

Do takich właśnie osób kierowany jest RP-AC56, który dzięki przyciskowi WPS (sprzedawca w sklepie poinformuje, żeby nacisnąć taki guziczek na routerze i wzmacniaczu) będą w stanie bezproblemowo poradzić sobie z jego uruchomieniem. Dodatkowym atutem jest bez wątpienia możliwość przesyłania muzyki z urządzeń przenośnych.

Ocena końcowa:

 • estetyczne wykonanie oraz brak zewnętrznego zasilacza będą dla niej także niewątpliwymi atutami
 • przesyłanie muzyki z urządzeń przenośnych do systemów audio
 • wysoka jakość wykonania
 • brak aplikacji AiPlayer na smartfony z systemem Windows

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Franz
  4
  Trochę drogo - Tp-Link ma podobne urządzenie za ok. 200 zł.
  • avatar
   Konto usunięte
   4
   „Please change your password ASAP” Proszę zmienić hasło najszybciej jak to możliwe.
   • avatar
    pablo11
    2
    Moc obliczona w ten sposób to moc pozorna. Moc czynna jest zawsze mniejsza lub równa pozornej. Co prawda nie sądze aby w tym przypadku była różnica większa niż 10% ale pomimo to jest to z elektrycznego punktu widzenia błąd. Nie napisałeś co prawda jaką moc podajesz, ale jednostka wskazuje na czynną. Ta którą liczysz wyjdzie w VA- Woltoamper a nie w W- Watach. Płaci się za energię czynną, którą można pomierzyć za pomocą watomierza, miernika mocy wektorowego. Pozorna to jest suma wektorowa czynnej i biernej (za którą płacą jedynie więksi odbiorcy energii). Dobra tyle wywodów.
    • avatar
     Wenezo
     0
     Cena..... Oraz czy autor ma drzwi w kuchni?:)
     • avatar
      kokosnh
      0
      Każdy dobry sąsiad ma takie :D
      • avatar
       misio1771
       0
       nie mam jakoś zaufania do repeaterów wifi, co prawda ASUSa nie sprawdzałem ale wydaje mi się że za tą kase lepiej sobie postawić drugiego Access Pointa w innym pokoju
       • avatar
        figer
        0
        Nie zrozumiałem na podstawie powyższej recenzji w jaki sposób przesyłana jest muzyka między tym klockiem a wzmacniaczem nieposiadającym wi-fi?