Laptopy

Gra i chłodzi - podkładka Logitech Lapdesk N700

przeczytasz w 1 min.

Logitech Speaker Lapdesk N700 to ciekawy gadżet dla posiadaczy notebooków. Ma głośniki stereo, system chłodzenia, ergonomiczny kształt i jest bardzo prosty w obsłudze. Zobacz co naprawdę potrafi.

Podkładka pod notebooka, która ma wszystko, co potrzebne. Właściwie, ma nawet więcej! Logitech Speaker Lapdesk N700 to czysta wygoda: możesz komfortowo pracować z laptopem na kolanach. Sama podkładka ma system wentylacyjny, który chroni nogi przed ciepłem emitowanym przez komputer. Są też wbudowane głośniki stereo dobrej jakości, jak również - i tutaj duża pochwała - łatwość obsługi. Podkładkę podłącza się do komputera za pomocą przewodu USB i tyle. Jakiekolwiek dodatkowe źródła zasilania nie są potrzebne.

Jak podaje Logitech, z badań przeprowadzonych na zlecenie firmy aż 60% użytkowników korzysta z komputera siedząc na kanapie, a 38% - leżąc na łóżku. Oczywiście nie chodzi o to, aby przez cały czas używać komputera w ten sposób, niemniej faktem jest, że sporo osób od czasu do czasu zabiera komputer do łóżka, na fotel, kanapę czy balkon. Krótko mówiąc: wszędzie tam, gdzie komputera stacjonarnego zabrać się nie da lub jest to bardzo trudne.

Notebooki często nie służą wyłącznie do pracy. Nierzadko oglądamy na nich filmy, słuchamy muzyki, czy gramy w gry. Logitech twierdzi, że większość użytkowników notebooków korzysta z nich w domu, z czego wiele osób skarży się na ciepło emitowane przez komputer. Niektórzy zaś narzekają na pozycję swojego ciała podczas pracy, a co drugi ankietowany nie był zadowolony z jakości dźwięku oferowanego przez wbudowane w notebook głośniki. Jak widać, Logitech miał zatem kilka powodów aby opracować podkładkę Lapdesk N700.

 

Logitech Speaker Lapdesk N700

Obsługiwane systemyWindows XP, Vista, 7 lub Mac OS
Obsługiwane notebookiwyświetlacz o przekątnej do 16 cali
Zasilanieprzez USB / 5 V, maks. 500 mA
Głośniki2-calowe membrany neodymowe o mocy 2 W, dźwięk stereo i obudowa typu "bass reflex"
Wentylatorprzepływ powietrza co najmniej 6 CFM
Głośność wentylatora31 dB, automatyczna regulacja szybkości wiatraczka
Przyciski sterowaniasterowanie głośnikami, włączanie/wyłączanie wentylatora
ŁącznośćUSB 2.0
W zestawiedokumentacja, dwie gumowe stopki pod notebooka
Wymiary525 x 287 x 40-80 mm
Waga1,8 kg

Jak podkładka sprawdza się w praktyce? Mogliśmy to sprawdzić, zarówno podczas pracy na biurku, jak i na kolanach, w codziennej pracy i w grach. Zmierzyliśmy także temperatury notebooka.

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login