Telefony

Oprogramowanie

przeczytasz w 1 min.

Firma HTC dołożyła do standardowych programów Windows kilka przydatnych aplikacji. Do przeglądania grafiki służy świetny HTC Album, dźwiękiem zajmuje się prosty korektor Audio Booster, a sterowanie radiem odbywa się za pomocą FM Radio (nigdy bym nie zgadł...;)). Jest też aplikacja Google Maps i mobilna wersja przeglądarki Opera.

Diamondowy ekran Today stał się inspiracją dla entuzjastów przerabiania ROM-ów innych urządzeń HTC, powstało już wiele wariacji tego tematu, na przykład dla bardzo popularnego HTC Kaiser.Ekran Internet Explorera oraz menu szybko dostępnych programów użytkownika.

Aplikacja umożliwiająca przeglądanie klipów YouTube na Diamondzie.Wciągająca gra Teeter, doskonale wykorzystująca akcelerometr wbudowany w Diamonda.Interfejs radyjka FM nie odbiega stylistycznie od tematyki Diamonda.

Oprogramowanie zostało na ogół przystosowane do obsługi dotykowej, ale nie da się zdziałać cudów mając do dyspozycji ekran 2.8 cala. Trzeba niejednokrotnie używać rysika i wspomagać się przyciskami pod ekranem. W sumie kombinacja tych sposobów pozwala (po dojściu do wprawy) na w miarę bezstresową pracę z Diamondem.