Gry

Just Cause 2 - recenzja i testy wydajności

przeczytasz w 1 min.

Wartka akcja, piękna grafika i ogromny teren działań - Just Cause 2 to gra stworzoną z myślą o dobrej zabawie i poziom realizmu jest tutaj niewielki. Plus: obszerne testy wydajności na 8 kartach grafi

 
Wymagania
wiekowe:
18+
Producent: Avalanche Studios
Wydawca:Square-Enix / Eidos
Dystrybutor PL:Cenega Poland
Gatunek:TPP
Tryb Gry:Singleplayer
Cena109zł (PC)
209zł (X360)
209zł (PS3)
Premiera:23 marca 2010
Premiera PL:25 marca 2010
Demo gry:Tak (pobierz)

Od czasu pojawienia się informacji, że zdążyliśmy się już zaznajomić z grą, na jej poziomie fabularnym niewiele się zmieniło. Mimo to pozwolę sobie ponownie nakreślić fabułę tym, którzy nie czytali pierwszych wrażeń spisanych przez jednego z redaktorów benchmark.pl.

Just Cause 2 - pierwsze wrażenia

W grze kierować będziemy poczynaniami byłego agenta CIA, Rico Rodrigueza, który postanowił z bliżej nieokreślonych przyczyn stanąć po całkowicie odmiennej stronie "tych złych". Swoją przygodę zaczynamy od otrzymania informacji, że na Panau (wyspie na egzotycznym archipelagu) doszło do zamachu stanu i, jak pewnie się spodziewacie, jesteśmy jedyną osobą, która może obalić dyktaturę. Hurra!

Podobnie jak w dziełach Hitchcocka, zaczyna się od wielkiego bum, a potem atmosfera już tylko rośnie. Jak już wspominaliśmy, masową destrukcję szerzyć będziemy na obszarze około 1000 kilometrów kwadratowych. Avalanche Engine 2.0 pozwala na swobodne eksplorowanie całej wyspy bez doczytywania kolejnych obszarów, a warto wiedzieć, że naprawdę jest co eksplorować. O tym jednak nieco później.

Just Cause 2 to gratka dla miłośników gier akcji. Znajdziemy w niej fotorealistyczną grafikę, niezłą warstwę dźwiękową i tak dynamiczną rozgrywkę, że prawdę mówiąc nie ma tutaj najmniejszego miejsca na nudę. Przeczytajcie recenzję, a potem zobaczcie wyniki testów, żeby sprawdzić jak gra radzi sobie na poszczególnych kartach graficznych.  

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login