Komputery

Co w zestawie

przeczytasz w 1 min.

Co ciekawe, podobnie jak w przypadku iMaca i innych produktów Apple, na pudełku z Makiem Mini znajduje się zdjęcie komputera w skali 1:1. Dzięki temu jeszcze przed zakupem będziemy wiedzieli, jak niewielkich rozmiarów jest to maszyna. Przejdźmy jednak do zawartości opakowania.

Oprócz samego komputera dobrze chronionego styropianem, producent dostarcza w nim również płyty z systemem (zazwyczaj 10.4, choć zdarzają się sprzedawcy, dołączający do Maca Mini 10.5), instrukcję obsługi (w mojej wersji była po angielsku), gwarancję i dwie białe naklejki z logiem Apple. Jest też pilot Apple Remote (na prawo od slotu napędu DVD w Macu Mini znajduje się niewielka szybka, a pod nią odbiornik podczerwieni), taki sam jak w iMacach. Pilot pozwala na wygodne przeglądanie zdjęć, filmów, czy też regulację głośności w momencie, kiedy użytkownik nie znajduje się akurat w pobliżu komputera. Apple dołączył również miłą niespodziankę - przejściówkę DVI - D-Sub dla użytkowników, którzy chcieliby wykorzystać Maca Mini z monitorem, nie posiadającym cyfrowego złącza sygnału.

Do komputera dołączony jest też biały zasilacz z błyszczącego plastiku z logo Apple. Jest tylko nieco większy niż przeciętny zasilacz od laptopa.