Monster iSport Wireless SuperSlim - sportowe słuchanie
Słuchawki

Monster iSport Wireless SuperSlim - sportowe słuchanie

artykuł sponsorowany, przeczytasz w 2 min.

Na nasz rowerowy urlop zabraliśmy słuchawki iSport od Monstera i sprawdziliśmy, jak sprawują się na trasie.

Żar leje się z nieba, a to znak, że nadszedł czas by porzucić głośne biurowce, wyjąć rower ze schowka i dać się ponieść drodze. Na nasz rowerowy urlop zabraliśmy słuchawki iSport od Monstera i sprawdziliśmy, jak sprawują się na trasie.

Wybierając się na aktywne wakacje z muzyką w tle, musisz zadbać zarówno o obszerną bibliotekę jak i o wygodne słuchawki. Jeśli biegasz, ćwiczysz albo po prostu na czas wakacji zamieniłeś auto na rower – zainwestuj w komfortowe słuchawki, które nigdy nie będą wypadać z uszu. W Monster iSport Wireless SuperSlim podoba nam się to, że w pudełku dostajesz kilka wymiennych nakładek o różnych rozmiarach. Niezależnie od tego, czy masz uszy jak Urban czy jak krasnal ogrodowy, dopasujesz wielkość słuchawek do swoich potrzeb.

Monster iSport Wireless SuperSlim

Swoboda bez zobowiązań

Z racji, że iSport Wireless SuperSlim zaprojektowano z myślą o użytkownikach aktywnie uprawiających sport, mogą pracować zarówno na kablu jak i bezprzewodowo, w odległości 15 metrów od odtwarzacza. Ten drugi tryb pracy sprawdzi się przede wszystkim na siłowni: schowaj odtwarzacz w szafce i kontroluj muzykę wyłącznie za pośrednictwem słuchawek. A jeśli jesteś jednym z tych, którzy odróżniają jakość brzmienia bezprzewodowego od przewodowego, ten subtelny kabel od Monstera przypominający cienką tasiemkę na pewno przypadnie ci do gustu.

W kontakcie

Monster iSport Wireless SuperSlim w uszachTe malutkie słuchawki dobrze sprawdziły się podczas najważniejszego testu: długiego rajdu przez całą Warszawę. W mieście naszpikowanym elektroniką i bezprzewodowymi odtwarzaczami nie doświadczyliśmy żadnych zakłóceń w jakości odtwarzanej muzyki, a słuchawki rozładowały się po około 5 godzinach pracy, później musieliśmy przestawić się na tryb przewodowy. Mimo tego, że do ucha przylegają idealnie i dobrze tłumią dźwięki otoczenia, z pewnością usłyszysz wszystkie sygnały ostrzegawcze: klaksony samochodów, dzwonki rowerowe i syreny radiowozu.

Ucho od śledzia

Pewnie każdy pamięta ten gest z filmu Juliusza Machulskiego Vabank. Tak samo zachowują się biegacze ze źle dopasowanymi słuchawkami. W przypadku iSport Wireless SuperSlim nie ma mowy o żadnym śledziu, gdyż słuchawki trzymają się tak pewnie, że nie wysuną się z małżowiny nawet przy uprawianiu najbardziej ekstremalnych sportów. Są przy okazji tak płaskie, że bez problemu zmieszczą się pod kaskiem czy goglami; w zimie zabierzemy je na stok, by przekonać się, jak sprawdzają się w ciężkich, zimowych warunkach.

Monster iSport Wireless SuperSlim - słuchawka

Potężne brzmienie

Przy całej swojej mobilności sportowe słuchawki od Monstera nie zatracają swojego muzycznego charakteru, w tej kwestii firma nie zgodziła się na żadne kompromisy: wybrzmiewają czystym, mocnym i zrównoważonym dźwiękiem. Jeśli szukasz słuchawek, które łączą w sobie porządne brzmienie i sportowy charakter - iSport Wireless SuperSlim mogą przypaść ci do gustu. Szkoda tylko, że nie wytrzymują bez ładowania kilku godzin dłużej.

Zdaniem Stuffa

Porządne kompaktowe słuchawki dla miłośników sportu.

Słuchawki znajdziecie na www.salonydenon.pl

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!