All-in-One

Dołączane akcesoria

przeczytasz w 1 min.

MSI Wind Top AP1612

MSI Wind Top AP1612

MSI Wind Top AP1612

Jakość dodatkowych urządzeń wejścia (klawiatura, mysz) rośnie wraz z ceną konkretnego modelu. AP1612 jest wyraźnie nastawiony na korzystanie głównie przez dotyk. Rysik sprawuje się świetnie, natomiast pozostałe akcesoria są jedynie skromnymi dodatkami. Przewodowa klawiatura i mysz są jakości wystarczającej do podstawowych zadań, choć np. tej drugiej zdarza się przerywać sygnał.

MSI Wind Top AE2051

Do komputera AE2051 również dodano przewodowe akcesoria, jednak tu są nieco lepszej jakości. Klawiatura wciąż jest płytkowa, ale już myszka ma agresywny, gamingowy wygląd i wyprofilowanie, które nadaje się głównie dla dla praworęcznych, ale osoby leworęczne również nie powinny narzekać.

MSI Wind Top AE2712G

Natomiast w AE2712G znalazły się bezprzewodowe peryferia. Tu mamy do czynienia z wyspową konstrukcją klawiatury, która coraz częściej znajduje zastosowanie np. w laptopach – sprawia, że brud ciężej dostaje się między poszczególne przyciski, a przerwy między nimi ułatwiają sprawne pisanie. Natomiast mysz jest większa, niż w poprzednikach, które oferowała gryzonia w rozmiarach laptopowych, a do tego ergonomicznie wyprofilowana. Przeszkadzać może w niej jedynie błyszczący plastik.