Klawiatury

Mysz i klawiatura dla ceniących wygląd

przeczytasz w 1 min.

Wydawanie kilkuset złotych na klawiaturę wydaje się ekstrawagancją. Niemniej dobre peryferia mogą przyspieszyć twoją pracę i wnieść nieco stylu do biura.

Polecamy: TOP-10 klawiatury oraz TOP-10 myszki

Nie da się ukryć, że mysz i klawiatura Microsoft Arc to przede wszystkim urządzenia dobrze wyglądające. Jednak czy są wygodne w obsłudze? Okazuje się, że tak, niemniej polecamy ten sprzęt przede wszystkim użytkownikom domowym. Z kolei osoby wykorzystujące komputer do pracy, które siedzą przy nim codziennie po 8-12 godzin, powinny postawić bardziej na funkcjonalność niż wygląd.

Jak podaje Microsoft, myszka Arc łączy w sobie komfort korzystania z myszy desktopowej z mobilnością myszki do laptopa. Jest lekka i bezprzewodowa, a kiedy nie jest używana można ją złożyć. Występuje też w kilku wersjach kolorystycznych (my testowaliśmy białą).O ile myszka Arc oferuje podstawową funkcjonalność nowoczesnego gryzonia, to w przypadku klawiatury nie można już tego powiedzieć. Wynika to z jej wymiarów - jest kompaktowa i lekka, co wiąże się z tym, że nie ma bloku numerycznego. Ma też nieco inny układ klawiszy niż typowa klawiatura desktopowa. Warto jednak przyjrzeć się jej bliżej, zwłaszcza jeśli cenisz wygląd elektroniki użytkowej.

Artykuł prezentujemy w formiefotogalerii. Na każdej stronie opisujemy wybraną funkcję myszy lub klawiatury. Zapraszamy do lektury!