Odtwarzacze

Podsumowanie

przeczytasz w 1 min.

Trak 711VM kosztuje niecałe 200 złotych. To naprawdę niewiele, bo za tę cenę otrzymujemy bardzo przyzwoity odtwarzacz, który doskonale radzi sobie z kolejnymi wersjami kodeków DivX i XviD. Bezproblemowo odczytuje nawet najdziwniejsze konfiguracje kodeków video i audio. Ponadto w pełni obsługuje napisy w formacie TXT. Czy można oczekiwać czegoś więcej po tak niedrogim sprzęcie?

Jasne, dużym mankamentem urządzenia jest źle zaprojektowane menu, które najbardziej daje o sobie znać w przypadku odtwarzania plików MP3 i przeglądania zdjęć. Zwłaszcza w tym ostatnim przypadku pojawia się najwięcej problemów. Do tego można jeszcze dorzucić brak funkcji 'random', czyli losowego odtwarzania plików - bardzo przydatna dla płytek DVD w całości zapełnionych plikami mp3.

Mimo to, jako DVD i DivX, Trak VXP-711VM sprawdza się doskonale i za te pieniądze z przekonaniem możemy go Wam polecić.

zalety

 • doskonałe dekodowanie DivX i XviD!
 • przystępna cena

minusy

 • nie najlepszy pilot
 • menu w trybie muzyki i zdjęć

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Kupiłem go w 2006 roku i do dziś byłem z niego zadowolony. W czasie gwarancji dwukrotnie był w naprawie. Nie odczytywał płyt. Dziś już jest po gwarancji, a sytuacja się powtórzyła. Każda włożona płyta kończy się komunikatem: "Uszk. dysk".
  Naczytałem się w internecie o różnych dziwnych przyczynach tego zjawiska, ale generalnie radzono aktualizacje firmware. Znalazłem na stronie: http://www.trak-ua.com/3/pliki/_pl/download/
  plik: oprogramowanie VXP-711VM.rar
  i je pobrałem, zapisałem zgodnie z radami na CD-R i odpaliłem w moim odtwarzaczu DVD Trak VXP-711VM i ... "Uszk. dysk". Już nie lubię tego DVD, bo nie chcę tematu opierać o już płatny pogwarancyjny serwis. No, chyba, że któryć z życzliwych czytelników doradzi co zrobić. Oczywiście prucz wyżucenia DVD przez okno lub potraktowania go młotkiem. NAPRAWDĘ CHCIAŁBYM GO NAPRAWIĆ, ALE AŻ TAK BARDZO NIE KOCHAM, ŻEBY PŁACIĆ ZA NAPRAWĘ.
  Pozdrawiam: sm1965@wp.pl
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Witam mam wielka prośbę gdzie można kupić pilota do "DVD Trak VXP-711VM "Z góry Bardzo dziękuje.Mój E-mail 'roberttt@op.pl'.