Internet

Przegląd kamerek: 3 x Creative WebCam

przeczytasz w 1 min.

Za pomocą kamery internetowej możemy wzbogacić naszą rozmowę w obraz. Miło zobaczyć naszego rozmówcę i wiedzieć, że my także jesteśmy widziani. Postaramy się przybliżyć istotę komunikacji za pomocą k

W chwili obecnej nie potrafimy wyobrazić sobie życia bez Internetu. Oczywiście nie mówimy o jakimś rodzaju uzależnienia, ale  dostępie do ogromnego "oceanu" informacji i danych. Zawsze znajdziemy to czego potrzebujemy. Zrobimy zakupy, zarezerwujemy bilet do kina i załatwimy masę innych rzeczy. Także za pośrednictwem Internetu i rozmaitych komunikatorów sieciowych łączymy się z innymi ludźmi. Obojętnie gdzie jesteśmy, czy w domu, czy w pracy zawsze możemy poklikać z bliskimi. Komunikacja nie musi ograniczać się tylko do stukania w klawisze klawiatury. Za pomocą kamery internetowej możemy wzbogacić naszą rozmowę w dźwięk i co najważniejsze w obraz. Miło zobaczyć naszego rozmówcę i wiedzieć, że my także jesteśmy widziani.

Postaramy się przybliżyć istotę komunikacji za pomocą kamerek internetowych. W tym celu posłużymy się trzema urządzeniami firmy Creative. Każde z nich wyposaży nasz komputer w możliwość widzenia i słyszenia. Na szczęście nie skończy się tylko na prostej wideokomunikacji. Wszystkie modele są na swój sposób wyjątkowe. Każde oferuje coś więcej. Ciekawe wyposażenie, bogate oprogramowanie oraz nowatorskie rozwiązania techniczne.